Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy šperky pro léto 2023: Na scénu se vrací kruhy a chybět nebudou ani barvy

Trendy šperky pro léto 2023: Na scénu se vrací kruhy a chybět nebudou ani barvy

27.5.2023 - redakce Babinet.cz

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i stylové letní outfity. Neomezujte letos své modely pouze na oděv a základní doplňky, ale nezapomínejte také na šperky, které dokáží povýšit celý look hned o několik levelů. Jaké šperky budou během léta 2023 nejvíce trendy?

 

foto / Pexels

Mohutné i minimalistické kruhové náušnice 

Většina trendů se neustále opakuje, a tak není překvapením, že kruhové náušnice, jež se letos vrací na scénu, byly in již mnohokrát. Zatímco ještě před pár lety se nosily především minimalistické šperky, poslední dobou se čím dál více vracíme k módě 90. let, jako je tomu právě v případě tzv. kruhů. 

Oblíbené letos budou mohutné a nepřehlédnutelné kruhové náušnice, ale i ty méně nápadné a minimalistické. Záleží jen na vás, které si vyberte. Chybu rozhodně neuděláte ani s různě strukturovanými kruhy. 

 

Barvy a zase barvy

Zatímco v zimě většinou dáváme přednost čirým krystalům a jednoduchosti, léto je ideální příležitost se trochu odvázat a sáhnout po barevných špercích a doplňcích, které budou toto léto velice in.

V kombinaci s opálenou pokožkou a slunečními paprsky vypadají barevné šperky opravdu perfektně. Obzvlášť jim to sluší s bílou barvou a slaměnými doplňky, jako například kabelkou. Nezapomeňte si proto alespoň jeden barevný šperk během letošního léta pořídit. Unosíte ho nejen na dovolené, ale i do práce či do města. 

Blyštivé stříbro

Velký comeback zažívá v poslední době stříbro, které bylo v uplynulých sezonách lehce zastíněno zlatem. Letos je vše jinak a milovnice stříbrných šperků se rozhodně mají na co těšit! Zvýrazněte i vy svůj půvab blyštivým stříbrným náhrdelníkem, stříbrnými visacími náušnicemi s perlami nebo tzv. tenisovým náramkem ve stříbrné barvě. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.elle.com/fashion/trend-reports/a43315896/summer-2023-jewelry-trends/ 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip