Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kontroverzní válenky jsou opět na scéně. Co si o nich myslíte vy?

Kontroverzní válenky jsou opět na scéně. Co si o nich myslíte vy?

1.12.2022 - redakce Babinet.cz

Pořádná zima a možná i tak trochu energetická krize nás přiměli sáhnout po nejkontroverznějších zimních botách. Řeč je o válenkách, které jedni milují a druzí nesnášejí. Jedno se jim však musí nechat – pohodlnější boty byste jen těžko sháněli. Co si o těchto UGG botách myslíte vy?

foto / Unsplash

Válenky jsou opět na scéně

Ačkoliv se často říká, že pro krásu je třeba trpět, rozhodně to není případ UGG bot. Ty jsou sice poměrně často kritizovanou obuví, ale svým komfortem předčí jakýkoliv jiný model. Je zajímavé, že se módní návrháři neustále snaží přicházet na trh s okouzlujícími a trendy kousky a následně se najde někdo, kdo navrhne boty, které vypadají jako dva bochníky chleba. Móda je holt nevyzpytatelná a válenky se budou nosit i letošní zimu.

UGG boty: Trend, nebo módní peklo?

Jestliže chcete, aby si vás lidé na ulici opravdu všimli, doplňte svůj botník alespoň o jeden pár válenek. Jen málokteré boty totiž na první pohled vzbudí tolik emocí jako právě tyto. Když se před zhruba dvaceti lety objevily poprvé na scéně, měla je doma snad každá dívka a slečna. Jejich funkčnost učarovala všem. Uběhlo několik let a válenky jsou opět v kurzu. Tentokrát už sice nesklízejí takovou slávu, ale stále existuje mnoho žen, které na ně nedají dopustit. Jestliže navíc vsadíte na kvalitní válenky, které se vám nesešlapou po pár nošení, rozhodně se nemusí nutně jednat o žádný módní faux pas. Právě naopak.  

Válenky mají i své benefity

Abychom však na válenkách nehledali pouze to špatné, je třeba vypíchnout několik jejich nesporných benefitů. Válenky s kožíškem jsou maximálně pohodlné boty do chladného suchého počasí, ve kterém vás perfektně zahřejí, a ještě si v nich budete připadat jako v domácích bačkorách. Ne nadarmo je v roce 2000 označila Oprah Winfrey za své nejoblíbenější boty. Vybírat můžete z nižších i vyšších variant v hnědé, černé, béžové, khaki, vínové či jakékoliv jiné barvě. 

Skutečnost, že jsou válenky opět trendy, dokazuje i fakt, že je lze vidět na předním světových hvězdách, jako je například Gigi Hadid, Elsa Hosk nebo Bella Hadid. V minulosti je zase neměly problém obout Nicole Richie nebo Paris Hilton, Britney Spears nebo Kate Moss, která k nim nejraději nosila širší bokovky. Co se týče českých celebrit, v oblibě je má například Alexandra Sedláčková. Dáte jim letos šanci i vy?

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=uggs&rs=typed 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz