Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Hovory W – zábavný pořad s hosty. Tentokrát s hercem Václavem Vydrou

Hovory W – zábavný pořad s hosty. Tentokrát s hercem Václavem Vydrou

23.11.2022 - redakce Babinet.cz

Seznamte se s jedinečným zábavným pořadem Hovory W, speciální talkshow baviče, herce a moderátora Jiřího Wericha Petráška a zpívajícího nakladatele a publicisty Pavla Mészárose. Tentokrát si do svého pořadu, který každý měsíc zpestří zajímavý host, pozvali herce Václava Vydru, se kterým zavzpomínají na jeho profesní začátky, ale i na jeho slavné rodiče a herecký klan Vydrů, řeč přijde také na jeho lásku ke koním nebo na to, co jej aktuálně čeká a jaké pracovní plány a výzvy má před sebou.

Chybět již tradičně nebude ani hudební vsuvka, kdy zazní některá z legendárních písní Osvobozeného divadla nebo slavné české hity 50. a 60. let. Ty na klavír doprovodí další protagonista pořadu, klavírista Pavel Štolba, muzikálový autor a někdejší dvorní pianista Marty Kubišové.

Jiří Werich Petrášek promluví o vztahu ke svému otci, ale i k herectví, humoru, životu a ženám, jak jinak než s nadhledem a nadsázkou jemu vlastní. Sekundovat mu jako zdatný sparing partner bude Pavel Mészáros, který talkshow okoření svým humorem a písničkami.

Ani samotný název talkshow není náhodný. Hovory W navazují na legendární Hovory H Miroslava Horníčka, jejichž pravidelným hostem býval právě Jan Werich. A tak se v duchu staré školy v tom nejlepším slova smyslu, kultivované zábavy a někdy možná trochu pikantního, ale stále noblesního humoru nesou dál i Hovory W.

29. 11. 2022 – 18:00 - Radiocafé (Vinohradská 12, Praha 2 - Vinohrady)

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další tipy

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz