Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o rozkošné panenky Glitter Babyz plné třpytek, glitrů, jisker a lesku!

Soutěžte o rozkošné panenky Glitter Babyz plné třpytek, glitrů, jisker a lesku!

26.10.2022 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte pro své holčičky jedinečné panenky zcela nové značky Glitter Babyz, aby si mohly užít kouzelnou panenku ve stylu miminka. Jedná se o unikátní velkou panenku v designu miminka, plnou glitrů, třpytek, lesku a jisker, která holčičky naprosto uchvátí už na první pohled.

 

Upoutá především svým roztomilým láskyplným obličejíkem, velkýma barevnýma lesknoucíma se očima, řasami plnými jisker, a hlavně pestrobarevnými vlásky staženými do culíků nebo drdolu, které jsou navíc plné barevných lesknoucích se třpytek. Tím ale zábava s panenkou nekončí! Kromě úžasného vzhledu je panenka ještě vybavena celou řadou doplňků a zábavných funkcí, a holčičkám tak může nabídnout nespočet dalších překvapení. Je jimi například stylová barevně sladěná lahvička na pití měnící barvu a nechybí ani lahvička na „kouzelný“ šampon, po jehož použití vlasy panenky změní barvu. Dalším doplňkem je i plenka, do níž miminko čůrá, nebo designové barevné tričko sladěné s panenkou. K tomu všemu lze navíc Glitter Babyz tvarovat do různých pozic. Potěší i velikost panenky, která je v sedě krásných 20 cm a pokud ji holčička postaví na nohy, získá panenka hned úctyhodných 30 cm!

Glitter Babyz panenka-miminko je k dispozici ve 4 barevných variantách, designově laděných od světle růžové až do modro-fialové. Každá z panenek má tak jiný styl a jinak barevně laděné doplňky. K dostání v každém dobrém hračkářství.

VÝROBCE: MGA ENTERTAINMENT

www.mgae.cz

Hraje se o 2 panenky!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
L.Vaňková - Příbraz, Hana Blažková - Čerčany

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

barbora.klejchova
28.10.2022 13:24

Dreamia Stardust

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz