Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Výsledky čtenářského testování hypoalergenní řady Frosch Zero

Výsledky čtenářského testování hypoalergenní řady Frosch Zero

22.6.2022 - redakce Babinet.cz

Testem u našich čtenářek prošly 2 prací prostředky s logem zelené žabičky. Jednalo se o hypoalergenní řadu Frosch Zero%, konkrétně o Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku na bílé a barevné prádlo, který byl speciálně vyvinut pro osoby s vysoce citlivou pokožkou a Frosch EKO ZERO% Aviváž pro citlivou pokožku, která dodává měkkost prádlu a přirozeně svěží vůni bez rizika podráždění pokožky. 

Jak se tedy produkty osvědčily?

Petra Šmídková ze Stříbra

z aviváže a prací gelu od značky Frosch jsem nadšená.

Začnu pracím gelem. Tady velmi oceňuji, že je vhodný jak na bílé, tak i barevné prádlo a všechny materiály. Odpadlo tak nepříjemné třídění, které mi jako mamince tří dětiček zabralo spoustu času. Prádlo je dokonale čisté. Běžné fleky - od příkrmů, bláta, trávy, dokonce i krve jsou zcela odstraněné. Vůně je příjemná a nevtíravá, přesto typická. Všechny moje děti i já máme citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Po vyprání prádla v tomto gelu, nikdo z nás neměl problémy. Dávkování je tak, jak je v popisu a vydrží na 22 praní. Budu ho používat i nadále. Také velmi oceňuji to, že gel je ekologický. Používat ekologické prostředky je to nejmenší co můžeme pro životní prostředí a tím i pro naše děti udělat.

A nyní k aviváži. I zde jsem velmi spokojená. Překvapila mě příjemná vůně. Taková vůně čistoty, svěžesti, domova. Po jejím použití je prádlo krásně měkké, dobře se žehlí a vydrží tak skutečně dlouho. Opět žádná alergická reakce, která nás často po použití aviváže potkala a já jí často vůbec nemohla používat. Jedná se o veganský produkt, který není testovaný na zvířatech, bez mikroplastů a obal je biologicky velmi dobře odbouratelný - to je skvělý bonus. Opět oceňuji to, že je univerzální a vhodný na všechny barvy i materiály - použila jsem na povlečení, trika, bodýčka, tepláky, ale i moje pracovní halenky. Slibovaných 31 pracích dávek zcela odpovídá. Moc děkuji za možnost testovat, mohla jsem díky tomu objevit produkty, které se stanou součástí naší domácnosti.

Stanislava Bártová z Teplic

Sama jsem alergik a také peru dresy futsalovému družstvu chlapců, kde polovina z nich má alergie na prací prostředky a aviváže. Byla jsem tedy ráda za možnost vyzkoušet gel a aviváž od značky Frosch. Na začátku jsem byla opatrná, ale při druhém praní jsem ocenila, že si nikdo s týmu nestěžoval na svědění a vyrážku a navíc jsem nemusela po zápase značit dresy, které musím prát odděleně a používat více druhů aviváže. Dresy jsou jemné, gel je šetrný, fungoval i na 20 stupňů a nepoškodil potisky. Určitě tedy přejdeme na gel a aviváž značky Frosch.

Šárka Valnohová z Trutnova

Měla jsem možnost testovat prací prostředek a aviváž Frosch. Oba dva výrobky mě mile překvapily. Prací gel vypral většinu nečistot, a to jsem velice ocenila. Mám malé dítě, takže skvrny od jídla a bláta jsou všude. Dcera trpí na ekzémy a i já mám citlivou pokožku, takže jsme obě ocenily, že jsou tyto přípravky bez parfemace. Vyprané prádlo nám nedráždí kůži. Mohu rozhodně říci, že se nám stav pokožky nezhoršil, což je pro mne velmi důležité. Dávkování je snadné a na obalu je přehledná tabulka, díky které vím, kolik přípravdu použít. Ocenila bych pouze, aby byl prací gel koncentrovanější. Přišlo mi, že ho dávám zbytečně moc, oproti produktům jiných firem. Aviváž je super, prádlo je měkké a není zbytečně navoněné. U produktů oceňuji i biologicky odbouratelné složení. Přesvědčila jsem se, že se jedná o kvalitní výrobky výrobky a doporučuji je pro osoby s citlivou pokožkou. Do budoucna plánuji kupovat produkty Frosch. Mockrát děkuji za tuto příležitost.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz