Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy kabelky pro jaro a léto 2022. Zůstávají mini kabelky i řetízky

Trendy kabelky pro jaro a léto 2022. Zůstávají mini kabelky i řetízky

21.4.2022 - redakce Babinet.cz

Se začátkem jara jistě mnoho žen zajímá, jaké kabelky budou letos toto období trendy. Skvělou zprávou je, že většina trendy kabelek pro jaro 2022 byla in již v minulých sezonách, a tak je možná ještě máte také doma. Na jaké kabelky se tedy letošní jaro můžeme těšit? 

fotografie: Pexels

Mini kabelky

Trendy již několik sezón zůstávají mini kabelky, které nejsou příliš praktické, ale zato jsou velmi stylové, a obzvláště během jarních a letních měsíců jsou velmi oblíbené. Jestliže tedy dáváte raději přednost praktičnosti před designem, nebude tento trend nic pro vás, ale alespoň jednu menší kabelku by ve svém šatníku měla mít zaručeně každá žena. 

fotografie: Pexels

Kabelky zdobené řetízky

In budou během letošního jara také kabelky doplněné o řetízek. Kombinace blyštivého kovu a jarních slunečních paprsků totiž působí vskutku senzačně. Pokud jsou však na vás řetízky na kabelkách až příliš extravagantní, můžete dát přednost kabelkám s menším kovovým zdobením

Prošívané/proplétané kabelky 

Ani poslední trend není tak úplně novinkou. Proplétané a prošívané kabelky jsou rovněž v kurzu již několik sezón a ani během letošního jara tomu nebude jinak. Pokud tedy již nějakou takovou kabelku máte, rozhodně ji unosíte i letos.

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.vogue.co.uk/fashion/gallery/bag-trends-spring-summer-2022

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
26.4.2022 23:23

Velkou kabelku jsem si už nevzala věčnost. Dávám přednost malým kabelkám s širokými popruhy, řetízky moc nemusím.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz