Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte BABY born Surprise MiniMiminka ze zahrádky

Vyhrajte BABY born Surprise MiniMiminka ze zahrádky

4.7.2021 - redakce Babinet.cz

Budou uvnitř dvojčátka nebo trojčátka? Udělejte svým holčičkám radost a vyhrajte pro ně novinku z řady BABY born Surprise – BABY born Surprise MiniMiminky ze zahrádky od Zapf Creation.

Dětmi oblíbená řada malých miminek s překvapením BABY born Surprise se rozrostla o další členy jejich velké rodiny. Tentokrát jsou v uzlíčku ukryta dokonce dvě nebo tři miminka – dvojčátka nebo trojčátka. Děti už na první pohled zaujme krásné balení ve tvaru roztomilé postýlky s barevnou mašličkou, ve které je uložena zavinovačka ukrývající fusáček s miminky. Po rozbalení zavinovačky děti objeví dvě nebo tři miminka velikosti 6 cm schovaná ve veselém fusáčku, který může vypadat třeba jako bonbón, kytička nebo ovoce.

Miminka jsou krásně propracovaná, mají namalované vlásky, čepičky i roztomilé oblečky, které krásně ladí s jejich fusáčkem. Jednotlivá balení – růžové postýlky pro miminka – lze stavět na sebe, vznikne tak pohodlná patrová postýlka pro více miminek. Stejně jako všechna BABY bon Surprise miminka, mají i nová MiniMiminka v balení přiložen sběratelský plakátek s rodným listem pro miminka. BABY born Surprise MiniMiminka jsou ideálním dárkem pro holčičky k jakékoli příležitosti, ať už slaví svátek, narozeniny nebo jim chcete udělat radost jen tak.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje BABY born Surprise MiniMiminka ze zahrádky!

www.baby-born.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Atík
9.7.2021 16:41

Miminka a květiny, ovoce je vskutku krásná konbinace pro dětskou fantazii.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip