Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Barvami letošního roku jsou žlutá a šedá. Jak je vnést do svého šatníku?

Barvami letošního roku jsou žlutá a šedá. Jak je vnést do svého šatníku?

19.4.2021 - redakce Babinet.cz

Barvami letošního roku jsou žlutá a šedá. Jak je vnést do svého šatníku, a být tak za naprostou módní ikonu? Nechte se inspirovat následujícím článkem.

fotografie: Freepik

Barvami roku 2021 jsou šedá a žlutá. Nějaký ten šedý módní kousek má ve svém šatníku téměř každá žena. Ovšem se žlutou barvou by to mohl být složitější. Mnoho žen se této extravagantnější a výraznější barvy obává. Což je však veliká škoda. Jedná se totiž o barvu, která působí mladistvě, svěže a celý oufit nádherně rozzáří.

Nebojte se být vidět

Nejvíce trendy budou v letošním roce jasné a zářivé žluté tóny, které se nedají přehlédnout. Velmi oblíbené budou také hřejivé odstíny žluté, které jsou plné života, energie a vitality. Smyslná žlutá barva zkrátka bude naprostým hitem letošního roku.

Výběr konkrétních žlutých kousků záleží čistě na Vás. Můžete dát přednost letním žlutým šatům, jemně pletenému žlutému svetru nebo například elegantnímu žlutému kabátku.

Pokud se však ve žlutých kouscích zatím necítíte tak dobře, můžete nejprve zkusit vsadit například na žlutou kabelku nebo žluté doplňky. Rozhodně se zbytečně nenuťte do něčeho, v čem se necítíte komfortně. Zároveň se však opravdu nemusíte ničeho bát. I když žlutá barva působí lehce výstředně, perfektně padne prakticky každé ženě, slečně i dívce a nádherně ji rozráží.

fotografie: Pexels

Nesmrtelná šedá

Šedá je barvou, která nikdy nevyjde z módy. Zároveň se jedná o barvu, která sluší ženám všech věkových kategorií, skvěle se kombinuje, působí velmi neutrálně, a přitom oslnivě. Díky své rafinovanosti je oblíbená již řadu let a zřejmě ještě nějaký čas bude.

Šedý kostýmek, šedé šaty či šedou sukni můžete bez obav vynést na pracovní schůzku, do školy i na rande. Jednoduše by tato barva neměla chybět v žádném dámském šatníku. Společně s černou totiž tvoří jakýsi nezbytný základ dámských outfitů.

fotografie: Freepik

Perfektní duo

Šedá a žlutá pak společně vytváří senzačně vypadající duo, které působí velmi optimisticky a pozitivně. Jedná se o barevnou kombinaci, která je v naprosté harmonii a příjemně spolu ladí. Rozhodně byste se proto této hravé kombinace neměla bát ani Vy.

fotografie: Pexels

 

napsala Dana Klementová


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
27.4.2021 23:04

Je pravda, že v minulosti jsem se žluté barvě vyhýbala, měla jsem pocit, že mi nesluší. Šedých věcí ve svém šatníku mám naopak hodně, je to má oblíbená barva:) Líbí se mi kombinace šedé a žluté a k jaru žlutá prostě patří. Letos jsem se odhodlala a koupila si žlutou halenku od Cellbes. Je to sytější odstín žluté a vypadá skvěle k šedému saku nebo modré džísce:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz