Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte beauty balíček s udržitelnými produkty denní spotřeby Tento

Vyhrajte beauty balíček s udržitelnými produkty denní spotřeby Tento

15.4.2021 - redakce Babinet.cz

Přemýšlet nad tím, jak být šetrnější k přírodě kolem nás, je čím dál tím důležitější. Dobrá zpráva je, že udržitelnost lze vnést do našeho každodenního života i díky maličkostem – třeba během péče o tělo a při osobní hygieně. S produkty značky Tento to bude ještě snadnější!

Značka Tento představuje novou řadu papírových produktů denní spotřeby, které jsou díky inovaci materiálu jemnější a pevnější. Hlavní surovina – dřevo – se získává z udržitelně obhospodařovaných lesů, kdy jsou za každý vytěžený strom zasazeny čtyři nové. Přibližně 90 % dřeva, které značka Tento využívá, je certifikováno a u 100 % dřeva lze vystopovat původ až k jeho udržitelným kořenům.

Díky úsporné výrobě a obalům s nízkým obsahem plastu jsou produkty značky Tento k přírodě ještě ohleduplnější, a vy tak uděláte pro životní prostředí něco dobrého.

Další informace, jak ještě můžete s produkty značky Tento nalézt více udržitelných řešení, naleznete zde: http://www.cz.tento.eu/udrzitelnost

SOUTĚŽ

Abyste mohli šetrnější přístup k přírodě začít uplatňovat ve vaší domácnosti hned, zapojte se do soutěže a vyhrajte balíček udržitelných produktů pro krásu a zdraví. Najdete v něm ekologický odličovací tamponek, přírodní mycí houbu a papírové produkty denní spotřeby od značky Tento.

Nápovědu získáte na této stránce.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

DZ1
16.4.2021 23:00

SUPER

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip