Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte designový a ekologický balíček kapesníčků LastTissue nejen pro čas nemoci

Vyhrajte designový a ekologický balíček kapesníčků LastTissue nejen pro čas nemoci

28.2.2021 - redakce Babinet.cz

Seznamte se s jedinečnou novinkou, speciálním designovým, stylovým a ekologickým balíčkem kapesníčků LastTissue, který se stane pomocníkem nejen při nemoci, ale i elegantním doplňkem v jakékoli situaci. Nyní jej navíc u nás můžete vyhrát!

Tvůrci spojili ty nejlepší vlastnosti klasického látkového kapesníku s balíčkem papírových kapesníčků, a tak mohl vzniknout LastTissue. Novinka na první pohled upoutá samotným balení, tedy pouzdrem kapesníčků. To je vyrobeno ze 100 % šetrného, extra jemného a zdravotně nezávadného silikonu té nejvyšší kvality, navíc vše v designu stylového pouzdra na patent. Po jeho otevření na nás čeká 6 bílých látkových kapesníčků z organické bavlny, které kromě přírody, šetří i náš nos a jeho pokožku a jsou k němu maximálně šetrné. Tím ale výhody a vychytávky LastTissue nekončí. Díky speciálnímu průřezu v dolní části pouzdra je možné kapesníky snadno vytahovat bez nutnosti jeho otevření a ihned používat. Po použití je jednoduše vrátíme zpět do pouzdra a máme po starostech. Svrchní kapesníček v balení totiž obsahuje speciální našitou silikonovou bariéru, která jasně odděluje čisté kapesníčky od použitých. Ty následně stačí klasicky vyprat v pračce na 60 stupňů, naplnit a znovu a znovu používat. Využít navíc můžeme i náhradní balení samotných kapesníčků, což nám při viróze skutečně přijde vhod. S LastTissue nemusíme ztrácet styl ani při nemoci.

LastTissue však není jen pomocníkem pro zdraví, ale i vkusným doplňkem, který by nikdy neměl chybět v naší tašce. Řeší totiž i řadu dalších situací jako je otření slzících očí, utření úst po jídle nebo usušení rukou po jejich umytí. A jako moderní a elegantní doplněk budou vypadat i na našem stole. K dostání jsou hned v několika barevných variantách, aby si vybral skutečně každý a mohl barvu balení sladit do svého stylu, nálady, k outfitu nebo osobnosti. Mimo to každá barva znázorňuje v přírodě ohrožený druh, který je možné používáním LastTissue zachránit.

Víte, že?

-          Jediným vysmrkáním do LastTissue ušetříme 2 litry vody

-          Jediný balíček LastTissue ochrání planetu od 2 800 kusů jednorázových kapesníčků a jejich plastových obalů

-          Pro výrobu papírových kapesníčků je v USA ročně vykáceno 8 000 000 stromů, což činí 22 000 každý den

-          Na výrobu papírového kapesníčku je spotřebováno 3x více energie

Vraťme kapesníčky zpět do naší kultury. Stejně jako v minulosti kapesníček dělal dámu, dnes je to LastTissue. A navíc u toho všeho šetřeme přírodu a naši planetu.

Hraje se o 3 výhry

https://www.lastswab.cz/lasttissue/

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
V.Weberová - Kladno, Veronika Tomášková - Kamenný Újezd, R.Kroupová - Syrovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz