Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz na Happy Meal od McDonald's, najděte zlatého mimoně a užijte si společnou zábavu!

Vyhrajte poukaz na Happy Meal od McDonald's, najděte zlatého mimoně a užijte si společnou zábavu!

8.12.2020 - redakce Babinet.cz

Mimoni jsou zpět! Najděte svého oblíbeného právě teď v každém Happy Mealu od McDonald's. V červených krabičkách se svou oblíbenou pochoutkou najdete hned dvě postavičky žlutých kamarádů. Určitě tam děti objeví svého oblíbeného. Ať už s jedním okem nebo se dvěma, s kšiltovkou, nebo oblečeného v lacláčích. Nasbírat lze až 100 různých mimoňů. V některých krabičkách se dokonce ukrývá prémiový zlatý mimoň!

S mimoni se nudit určitě nebudete, máme pro vás pár tipů na super zábavu pro vás i vaše děti. Pokud máte rádi deskovky jako Člověče, nezlob se, Monopoly a další, vyměňte nudné figurky za nasbírané mimoně a užijte si ještě více legrace.

Dále můžete otestovat, jestli mimoni umí skutečně plavat, stačí je vzít s sebou večer do vany nebo trochu napustit umyvadlo a připomenout si scénku, kdy se Kevin, Stuart a Bob blíží k majestátní Soše Svobody, kde plánují začít svůj vysněný život.

A v neposlední řadě tu máme výzvu v mobilní aplikaci Happy Meal pro všechny budoucí Leonardy da Vinci. Kdo rád maluje, určitě si vybere z celé řady nevybarvených obrázků a může si je vyzdobit podle své fantazie, ať už pastelkami, sprejem, nebo vodovkami. Svá díla si děti mohou uložit a pochlubit se jimi kamarádům nebo rodičům.

Teď máte možnost si o Happy Meal zasoutěžit. Stačí jen správně odpovědět na následující otázku a dárkové poukazy v hodnotě 200 Kč do McDonald's mohou být vaše!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Karolína Říhová - Praha, Jiřina Pokorná - Brno, Jana Máchová - Hradec Králové

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz