Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Celá ČR  /  V Klášterech Český Krumlov o prázdninách ožijí pověsti, vzplanou svíce a rozezní se hudba

V Klášterech Český Krumlov o prázdninách ožijí pověsti, vzplanou svíce a rozezní se hudba

17.7.2020 - redakce Babinet.cz

Vyzkoušíte  si řemesla a hry, ale také podráždíte chuťové buňky. Českokrumlovské Kláštery v letošním létě nabízí mimo stálých expozic i mnoho novinek. Na své si tu přijde celá rodina. Všichni dohromady i každý zvlášť. Jen si vybrat. A jak takový rodinný den v klášterech vypadá?

Dopoledne si jako tým zahrajete Středověkou hru, odpoledne navštívíte komentovanou prohlídku pro dospělé, či děti. Nebo si vyzkoušíte některé z řemesel. Večer prověříte svou odvahu na Tajemné stezce klášterní zahradou, případně navštívíte letní kino. Čeká vás řada koncertů mnoha žánrů.

V Klášterech také vzplanou Plameny – plameny kahanů mistrů sklářského řemesla při sympoziu vinutých perel. S létem se rozloučíme 29.8., hledáním klášterního zlaťáku - stezkou plnou hádanek, šifer a úkolů, při které si vyzkoušíte svou odvahu, důvtip a zručnost. Na cestě potkáte známé i neznámé osobnosti, které budou zadávat záludné úkoly. Připraven bude také řemeslný jarmark, kde tradiční nabídku doplní klášterní dobroty a další kalorické záludnosti.

Více informací najdete na http://www.klasteryck.cz/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další tipy

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz