Babinet.cz  /  Tvůrčí dílna  /  Ostatní  /  Luxusní dózy na kosmetiku: Vyrobíte je levně ze zavařovaček

Luxusní dózy na kosmetiku: Vyrobíte je levně ze zavařovaček

29.1.2020 - redakce Babinet.cz

Dnešní inspirativní tvoření potěší zejména dámy. Ukážeme si nádherné dózy, které vám usnadní skladování kosmetiky a hlavně kosmetických pomůcek. Pokud i vy neustále tápete, kam a jak umístit tyto propriety tak, aby byly vždy snadno po ruce a přitom celek vypadal hezky, dnes si přijdete na své. Nic moc nepotřebujete a přitom vám pod rukama vznikne luxusní kousek, který ozdobí každý kosmetický stolek, nebo poličku v koupelně.

Jistě vás potěší jak praktická, funkční stránka stojanů, tak dekor. S kosmetikou jdou rozhodně ruku v ruce půvabné prvky jako perly, kamínky, lesklé kostičky a mnoho dalšího. Dost možná už vše máte doma, coby pozůstatky vánočního tvoření.

K výrobě stojánků na kosmetiku budete potřebovat:

  • Obyčejné zavařovačky, nebo staré, již nepoužívané sklenice (ať se rozhodnete pro cokoliv, postup bude vždy stejný)
  • Tavnou pistoli
  • Dekorativní prvky (v tomto kroku se naprosto vyřádí vaše estetické cítění. Můžete použít úplně cokoliv. Perličky, hezké kamínky, třpytivá sklíčka, skleněné čočky, atd.)

Jak budete při výrobě stojánků na kosmetiku postupovat:

  • Postup je velmi snadný a hotovi jste za pár minut. Obzvláště v případě, že máte dopředu jasnou představu o finální podobě stojánku
  • Roztavte si tavnou pistoli
  • A nyní upevněte dekorativní prvky na skleničku, pomocí malého množství teplého silikonového lepidla
  • Postupně fixujte jeden kousek vedle druhého. Můžete se nechat inspirovat přímo naší ilustrací, nebo si vše uzpůsobit dle vlastní fantazie. Klidně se pusťte do nápadité mozaiky, nebo se vydejte cestou celoperličkového povrchu. Vše je na vás

 

Napsala Bára Klímová

foto: elo7.com.br

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tvůrčí dílny

Náš tip