Babinet.cz  /  Soutěže  /  Období stresu se blíží. Vyhrajte pomocníka pro klidný spánek. Benosen od Walmarku

Období stresu se blíží. Vyhrajte pomocníka pro klidný spánek. Benosen od Walmarku

26.8.2019 - redakce Babinet.cz

Konec prázdnin se blíží a pro řadu z nás se tak blíží i konec klidu. Připravte se proto na toto období s předstihem a zajistěte si trvale klidný spánek bez ohledu na to, jak hektické období prožíváme. S tím vám pomůže doplněk stravy od Walmarku, Benosen, který můžete vyhrát. 5 z vás obdrží 3 balení, aby jim vydržel po celý podzim.

Benosen pomáhá zmírnit starosti a problémy s usínáním i neklidným spánkem. Obsahuje výtažek z chmele a kozlíku lékařského, které pozitivně působí na uvolnění těla a mysli a přímo podporují zdravý a klidný spánek. Ideální je zejména v čase zvýšené psychické zátěže, stresu a náročného období. Organismu dopřeje relaxaci, zklidní nervový systém, napomůže s překonáváním vnitřního napětí a stresu, a především podpoří spánek, zlepší jeho kvalitu a uleví i při problémech s usínáním. Vhodný je dokonce k dlouhodobému užívání bez rizika závislosti či vedlejších účinků.

Užívejte si podzim se všemi jeho radostmi, a hlavně ve zdraví a plni vitality.

www.walmark.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Magdaléna Kmínková - Děčín, Petr Novický - Chotěboř, Jana Bartlová - Třebíč, Lucie Buřinská - Zbýšov, Jaroslav Patík - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip