Babinet.cz  /  Tajemno  /  Luxusní perly! To jsou ženy ve znamení Ryb

Luxusní perly! To jsou ženy ve znamení Ryb

28.2.2019 - redakce Babinet.cz

Ryby jsou ze všech dvanácti znamení Zvěrokruhu nejčistšími a nejnevinnějšími zástupci. Jsou to křehké a citlivé bytosti. O Rybách jsme takto konkrétně mluvili již v tomto článku zde. Ale obzvláště ženy ve znamení Ryb, jsou fascinujícími bytostmi. Můžeme je považovat za naprosté perly, co se ženského světa týče. Musíte jim však umět rozumět a musíte projevit ohromnou trpělivost. Proč? Na to se podíváme právě teď.

Ženy Ryby? Úchvatné!

  • Miluje naplno

Pokud někoho milují, udělají vždy vše pro to, aby jejich vztahy byly šťastné až do posledních dní. V srdci má Ryba tolik lásky, že to na jednoho člověka může být až moc. Proto jsou Ryby často nakonec opouštěny, protože má protějšek pocit, že ho Ryba láskou až dusí. Pokud jste však na tolik lásky připraveni a přesně tohle vyhledáváte, pak je Ryba ženou, od které se vám vždy dostane maximálních emocí a lásky.

  • Nastolí harmonii

Pokud ve vašem životě převládá zmatek a chaos, pak žena ve znamení Ryby jednoznačně nastolí harmonii a klid, pokud o to stojíte. Umí naslouchat, poskytnout bezpečí, klid a mír. Můžete se tak jednou pro vždy rozloučit se stresem, depresemi i úzkostí, když si budete Ryby držet ve své blízkosti.

  • Zažijete s ní nepopsatelné chvíle

Vzhledem k tomu, že Ryba je velmi kreativní, je to většinou její partner, kdo je pro ni tou největší inspirací. Dokáže ho nosit na rukou a na oplátku udělá i z romantické večeře a kina ten nejnezapomenutelnější zážitek. Díky svému nitru dokáže v jakoukoliv chvíli zafungovat jako ten nejspolehlivější terapeut.

  • Absolutní soucit

Čím jsou ženy v Rybách starší, tím jsou empatičtější. Rozvíjí svou intuici, soucit a vnímání. Umí se nacítit na bolest druhých, ale i na jejich radost a touhy. Pokud procházíte těžkým obdobím, žena Ryba bude vždy s vámi, bude vás podporovat a milovat. A pokud jí to vrátíte, budete nejšťastnějším mužem, či jinak blízkým člověkem, na světě.

  • S lidmi to nevzdává

Do lidí vkládají obrovskou důvěru a předpokládají, že každý vždy udělá něco, aby byl náš svět o něco lepší. Tak stejně pozitivně působí i na své okolí. Dokáže vzbudit pozitivní myšlení i v tom největším škarohlídovi. Líbí se jim, když jsou všichni kolem nich spokojeni a šťastni. Pokud je někdo na negativní vlně, Ryba přispěchá a ihned nabízí pomocnou ruku. Nikdy to s lidmi nevzdává, protože opravdu věří, že naděje existuje vždy, za každých okolností.

  • Zásadně nenutí

Žena Ryba si nic nevynucuje, nevyvíjí tlak na jejího partnera. Na nikoho obecně. Dobře ví, že všeho moc škodí. A taky ví, jak je jednoduché, aby se nátlak vyvinul v posedlost. A to nikdy není dobré. Věří v osud a vyšší moc. A tohle šíří i mezi ostatní. Snadno v ostatních vzbudí pocit, že každý má na světě své důležité místo.

 

Napsala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip