Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte krásný balíček s promo věcmi k seriálu Goldbergovi!

Vyhrajte krásný balíček s promo věcmi k seriálu Goldbergovi!

22.1.2018 - redakce Babinet.cz

Říká se, že s postupem času si člověk z dětství pamatuje jen to dobré. Autor seriálu Adam Goldberg se rozhodl spojit své vzpomínky na vyrůstání v 80. letech s pořádnou dávkou humoru a vznikly tak Goldbergovi - rodinka k pohledání, ke které se budete vždy rádi vracet.

Show sleduje osudy jedné na první pohled zcela obyčejné středostavovské rodiny žijící na malém městě ve státě Pensylvánie v USA. Pevnou rukou jí vládne maminka Beverly, pro níž je dobro jejich dětí na prvním místě, a která neváhá zasahovat do všech aspektů jejich životů, pokud si myslí, že to zvládne lépe než oni. Což je skoro pokaždé.

Její živočišnou energii pomáhá vyrovnávat mírně apatický manžel Murray, jehož výchovné metody jsou poněkud ležérnější. Rodinku doplňují tři děti - Erica, Barrey a Adam. Právě Adam, rodinný benjamínek, je odrazem autora seriálu, který podobně jako seriálová postava trávil volný čas s videokamerou v ruce ke značné nelibosti ostatních členů jeho rodiny.

Nenechte si ujít Goldbergovi každý všední den odpoledne na Prima Comedy Central.

Fanoušci seriálu navíc teď mohou jásat. Soutěžit nyní mohou o nálož dárkových předmětů s retro nádechem tolik typickým právě pro Goldbergovi. Hraje se o trička, plátěné tašky či připínací odznaky s motivy seriálu. Jediné, co musíte udělat, abyste je získali, je zapojit se do naší soutěže a tři z vás se mohou těšit na svou výhru.

Odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.primacomedycentral.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Alena Dvořáková - Bystrovany, Věnceslava Leciánová - Kyjov, Eva Štychová - Kosmonosy

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip