Babinet.cz  /  Recepty  /  Recepty  /  Vyhodnocení soutěže o dárkové balení Pickwick T-Kick

Vyhodnocení soutěže o dárkové balení Pickwick T-Kick

11.4.2008 - Redakce Babinet

Trápí vás jarní únava? Vyzkoušejte Pickwick T-Kick ochucený černý čaj s guaranou. Černý čaj je již dlouho znám pro své povzbudivé účinky, podobně jako jihoamerická rostlina guarana. Díky obsahu účinných látek je T-Kick vhodným prostředkem k překonání únavy (a nejen jarní). Soutěž ukončena, výherce najdete uvnitř článku. Povzbudí vás a osvěží. K dostání je ve třech jedinečných příchutích: T-Kick Black (černý čaj s guaranou a jemnou kořeněnou chutí), T-Kick Gold (černý čaj s guaranou a chutí citrusových plodů), T-Kick Red (černý čaj s guaranou a chutí červeného ovoce - jahod a třešní). Soutěžte s námi o dárkovou kazetu Pickwick a vychutnejte si jedinečnost černého čaje s guaranou Pickwick T-Kick. Radost uděláte nejen sobě, ale potěšit zajímavým dárkem můžete i někoho ze svých blízkých. Soutěžní otázka:

 • Víte, z jakého kontinentu pochází guarana?
 • Nabízíme možnosti: a) Jižní Amerika b) Jižní Afrika c) Jihovýchodní Asie Správná odpověď zněla Jižní Amerika! Výherckyní se stává: D.Měrková z Brna. Gratulujeme!

  Vaše názory

  Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

  Další recepty

  Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  */ ?>