Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o deset balíčků pitíček Cappy Junior

Soutěž o deset balíčků pitíček Cappy Junior

3.5.2010 - Jiří Kouba

Cappy Junior

Nápoje Cappy Junior, jako jediné svého druhu na našem trhu, neobsahují žádný přidaný cukr, přidaná barviva, sladidla, ani konzervanty. Sladkou chuť mají pouze díky cukrům přirozeně se vyskytujícím v ovoci. Zasoutěžte si s Cappy Junior o deset balíčků pitíček Cappy Junior a jedno rodinné vstupné do ZOO Praha.

Nápoje Cappy Junior mají také velmi vysoký - minimálně 59% - podíl ovocných šťáv. Obsahují antioxidanty a dalšími cennými látkami (draslík, železo atd.). Ty jsou nepostradatelné pro správný růst, fungování imunitního systému, zraku a kůže a navíc chrání před volnými radikály. Mlsné dětské jazýčky si tedy přijdou na své, bez zbytečných kalorií a obav o zdravé zoubky, za to se spoustou vitamínů.

Až si zasoutěžíte, určitě navštivte velkou hru Cappy Junior na stránkách www.cappyhra.cz!

Další zajímavé informace o této novince naleznete v článku S chutí pro zdraví dětí - Cappy Junior bez konzervantů a přidaného cukru.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Drábková ze Šternberka, Hana Zaspalová z Rakovníka, Veronika Kajsová z Jakubčovic nad Odrou, Pavlína Schánělcová z Ústí nad Labem, Vera Mikulcová z Jeseníka/Domašova, Petra Andrová z Trutnova, Hana Holubová z Jihlavy, Miluše Kopečná z Kotvrdovic, Karin Tonarová ze Žďáru nad Sázavou, Jitka Ječmínková z Mladé Boleslavy a Barbora Slováková ze Zlína

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip