Babinet.cz  /  Recepty  /  Komerční obsah  /  Ještě vám zbylo uzené maso po Velikonocích? Vyzkoušejte šunkofleky s novinkou značky Panzani

Ještě vám zbylo uzené maso po Velikonocích? Vyzkoušejte šunkofleky s novinkou značky Panzani

1.4.2024 - redakce Babinet.cz

Vyzkoušejte oblíbenou kombinaci uzeného s fleky. Na výběr máte novinku v podobě fleků od Panzani Jejich neobvyklý, kosodélníkový tvar umožňuje velmi efektivní, moderní servírování jídel. Na českém trhu jsou to první fleky vyrobené výhradně ze semolinové mouky.

Fleky od Panzani představují snoubení tradiční a moderní gastronomie. I ve střední Evropě jsou fleky v různých podobách součástí zdejší kuchyně již několik století, ovšem fleky Panzani, vyrobené ze semolinové mouky, splňují současné požadavky na lehkou, vyváženou stravu a na zdravou výživu. Navíc se díky semolinové mouce nelepí, takže na talíři vypadají vždy atraktivně.

fleky panzani

S novými fleky si můžete vyzkoušet nejrůznější způsoby jejich přípravy a vychutnat si je vždy al dente. U nás nejčastější způsob přípravy – zapečené s uzeným masem nebo šunkofleky, můžete obohatit o další ingredience, jako jsou houby, zelí, zelenina a podobně. Fleky můžete také připravit s nejrůznějšími omáčkami, masem, rybami či mořskými plody. Své uplatnění najdou i ve studené kuchyni, třeba v těstovinových salátech.

Nové Fleky Panzani jsou v prodeji v maloobchodní síti Tesco, Globus, Billa, nebo v e-shopu Rohlik.cz.

Inspiraci najdete na www.panzani.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další recepty

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz