Babinet.cz  /  Recepty  /  Předkrmy  /  Co letos připravíte na silvestrovský stůl? Tipy na netradiční chuťovky

Co letos připravíte na silvestrovský stůl? Tipy na netradiční chuťovky

26.12.2023 - AndreaP.

Vstupujeme do období, kdy společné oslavy a setkání s přáteli nabírají na intenzitě, a není nic lepšího než se setkat v dobré náladě u skvělého jídla.  Přicházíte-li s nápadem na nezapomenutelné silvestrovské pohoštění, je klíčové spojit chutě a prezentaci do jedinečného zážitku.  Tak připravte své smysly na jedinečné dobrodružství plné lahodných chutí, které ze silvestrovského večera udělá nezapomenutelný zážitek pro všechny.

(fotografie: Pixabay)
 1. Velký talíř sýrů a ovoce: Připravte barevně atraktivní talíř plný různých druhů sýrů, hroznů, jahod a vlašských ořechů. Podávejte s kvalitními bagetami a krekry.

 2. Lososové tataráčky: Nabídněte svým hostům luxusní lososové tataráčky s avokádem a bylinkovým dipem. Podávejte na křupavém toastu.

 3. Křehké krevetové závitky: Zabalte krevety do plátků okurky, aby vznikly osvěžující závitky. Podávejte s pikantním dipem.

 4. Mini kuřecí řízečky: Připravte malé kuřecí řízky a podávejte je s dipem.

 5. Caprese špízy s bazalkovým pestem: Zkombinujte malé kuličky mozzarelly, cherry rajčátka a lístky bazalky na špízy. Zakapejte bazalkovým pestem.

 6. Quiche s lososem a špenátem: Připravte elegantní quiche s plátky lososa a čerstvým špenátem. Krásně se krájí na malé porce.

 7. Sushi na párty: Připravte domácí sushi různých druhů. Není jen chutné, ale i stylové a snadno servírovatelné

 8. Čokoládový fondue s ovocem: Připravte si čokoládový fondue a podávejte s nakrájeným ovocem. Tato sladká pochoutka je velmi atraktivní a skvělá po párty.

 9. Grilované kozí sýry s medem a ořechy: Grilujte kozí sýry a podávejte s medem a vlašskými ořechy. Tato kombinace chutí vytvoří lahodnou harmonii.

 10. Mini dezerty v pohárech: Připravte různé mini dezerty v pohárech, jako například tiramisu, cheesecake nebo ovocný pohár.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další recepty

Náš tip
 • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz