Babinet.cz  /  Podcasty  /  Babinet.cz  /  Vyšší cholesterol léčíme i jídlem. Co vařit? Na to jsme se zeptali odborníků

Vyšší cholesterol léčíme i jídlem. Co vařit? Na to jsme se zeptali odborníků

27.4.2022 - redakce Babinet.cz

Na vznik závažných onemocnění má vliv více faktorů. Patří k nim zejména genetické predispozice, věk, pohlaví, ale také životní styl. Zatímco první tři jsou dané a nic s nimi nezmůžeme, vhodnější životní styl si můžeme nastavit sami.

natáčela Šárka Málková

zdroj foto: Freepik

zdroj: redakce, zdraviamy.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Stehnova
18.8.2022 22:59

Jak bojovat s vysokou hladinou cholesterolu? Vím, že to rozhodně není nic zdravého, ale nějak se mi ho nedaří poslat zase do těch správných hodnot.

Toblerka
22.8.2022 19:39

Zkoušela jsem na to diety, dodržování všech pravidel co mi řekla doktorka, ale přes to jsem přišla na kontrolu a bylo to to stejné. Pomohlo mi, když jsem si koupila doplněk stravy, který obsahuje vitální houbu shiitake, která při pravidelném užívání dokáže snížit hladinu cholesterolu a dostat ji na normální hodnoty.

Stehnova
25.8.2022 00:03

Za jak dlouho to dokáže? Jak dlouho to trvalo než jste se dostala na normální hladinu cholesterolu?

Toblerka
28.8.2022 21:56

S MycoCholestem od mycomedica.cz to šlo rychle a snadno. Já na něj prostě nemohu dát opustit a jsem spokojená. Konečně mám cholesterol v normálních hodnotách a nemusím se tím zbytečně stresovat.

Další z podcastů

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz