Babinet.cz  /  Tajemno  /  Velký letní horoskop. Berany čeká bilance, Kozorozi začnou naslouchat emocím

Velký letní horoskop. Berany čeká bilance, Kozorozi začnou naslouchat emocím

30.7.2020 - redakce Babinet.cz

Jsme v polovině léta, a tak je nejvyšší čas začít si v této sezóně plnit své niterní plány a sny. Pokud jste se stále zatím zabývali jen prací a neměli jste čas na sebe, ani na své letní radovánky, pročtěte si náš astročlánek, který poodhalí letní tipy pro jednotlivá znamení. Na co si musí teď v létě dávat pozor Ryby? A koho trápí finance? To vše se dozvíte už za malou chvilku.

Berani

Beranům hvězdy radí soustředit se na finanční stránku života.  Jejich pozornosti by neměl uniknout ani vývoj kariéry a momentální stav osobních cílů. Letní sezóna je pro Berany časem plánování, bilance, a analýzou minulých chyb se taktéž nejintenzivněji zabývají v létě.

Lvi

V létě je pro Lvy klíčová zdvořilost. Lépe řečeno pilování zdvořilosti. Lev by měl v létě hodně pracovat na vnitřním klidu, míru a skrz zdvořilost utužovat přátelství. Není to snadné, ale Lev je velmi silná osobnost, která dobře ví, že bez zdvořilého chování se mu nepovede dobře.

Střelci

Střelci by se během letních měsíců měli ponořit do neznáma. Už možná sami Střelci tuší, že jedině v neznámých vodách, na které si během jiných ročních období netroufají, čeká vytoužené splnění jejich plánů a snů.

Býci

Býci by v létě měli naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Neuškodí jim zastavení, oddech a trochu rozpravy s vlastním nitrem. Během tohoto léta mají Býci mnoho příležitostí k tomu, aby zjistili něco víc o jejich intuici. Sami Býci budou překvapeni tím, jak je jejich intuice dokonale přesná.

Panny

Duševní hygiena a dělání pořádku ve svém soukromí. To je letní náplň pro Panny. Panny si totiž již na začátku léta vyčerpaly svou energii. Bohužel vlastní vinou. Neustále se obklopují toxickými lidmi a lidskými upíry. Proto by se teď v létě měly Panny soustředit na sebe a opřít se do revize vztahů.

Kozorozi

Kozorozi by během letních měsíců měli pořádně prozkoumat svět svých emocí. Mají ideální podmínky pro to, aby se teď naučili rozhodovat nejen na základě jejich geniální mysli, ale aby zapojili také řeč emocí. Stačí malý letní krůček k tomu, aby zažili omamný pocit, pramenící z rozhodnutí na základě emocí.

Blíženci

Meditace, emoční kontrola, zvolnění. Za tím vším by v létě měli mířit Blíženci. Přes rok jsou v jednom kole, jsou vytrvalí, neúnavní, úspěšní a po většinu času bodují. Teď je však vhodný čas na to, aby si uspořádali myšlenky a přetřídili cíle na důležité, a méně důležité.

Váhy

Váhy nikdy příliš neriskují. Pokud po risku v hloubi duše toužíte, určitě s riskováním nezačínejte teď v létě. V tomto ohledu by štěstí vůbec nestálo na vaší straně. Přišla by porážka, a ve vás by se usadila hořkost. Astrologové Vahám doporučují využít léto k tomu, aby se naučily častěji převzít odpovědnost za svůj život.

Vodnáři

Vodnáři, pozor na konflikty! Během léta čeká Vodnáře konfliktů poměrně hodně. Vodnářům se doporučuje ustoupit. V opačném případě mohou skončit i léty prověřené vztahy, a s přáteli si dokonce mohou Vodnáři vyhlásit válku.

Raci

Raky velice často doprovází negativní myšlenky. Během roku se zbytečně moc utápějí ve starých křivdách, a neustále přemítají o tom, kdo se vůči nim nějak provinil. Během letních měsíců by se Raci měli naladit na pozitivnější vlnu. Uleví se vám, Raci! Negativismus tíží.

Štíři

Štíry čeká prosperita, úspěch a spousta štěstí. To vše ale jedině v případě, že konečně přestanou obelhávat své vlastní pocity a intuici. Štíry čeká velké překvapení. Sami nebudou vycházet z údivu, až zjistí, že jejich intuice a odhad jsou až tolik trefné.

Ryby

Ryby by v létě měly vystoupit ze své komfortní zóny. Pokud tak neučiní, může se jim to vrátit v podobě problémů, konfliktů a různých překážek. Ryby by si měly zamést před vlastním prahem. To je během léta hodně posune, a na podzim budou sklízet plody své práce.

 

napsala Bára Klímová

foto: dailyhoro.ru

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip