Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Pardubický kraj  /  Včela – Cesta do včelího města. Unikátní výstava na zámku Žďár nad Sázavou prodloužena

Včela – Cesta do včelího města. Unikátní výstava na zámku Žďár nad Sázavou prodloužena

14.5.2020 - redakce Babinet.cz

INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA PRO DĚTI - prodloužena do 31. července 2020

Chcete zažít včelí svět všemi smysly? Otevřete oči, nastražte uši a přivoňte. Cítíte tu vůni medu a pláství? Ponořte se na zážitkové výstavě písecké Sladovny do neuvěřitelného života tohoto zajímavého, pracovitého a inteligentního hmyzu.

Interaktivní výstava písecké Sladovny pro děti i jejich dospělý doprovod přináší zajímavé pohledy na včely a na organismus včelstva ve snaze porozumět jeho tajemstvím. Děti zde najdou podněty k poznávání všemi smysly, seznámí se s životem v úlu, jeho strukturou, a především se naučí mít včely rády či získají pokoru před tajuplným životem tohoto pracovitého a neuvěřitelně inteligentního hmyzu.

V roli včelky začnete objevovat včelí svět. Ocitnete se v dřevěném labyrintu, v němž budete muset rozpoznat a využít všechny smysly. Každá včela zde má svůj úkol a všechny přispějí ke správnému fungování celého včelstva. Výstava je o překonávání strachu z neznáma, o spolupráci i o včelách jako takových.

Pozor, budete potřebovat všechny smysly!

Naučíte se je objevovat a používat tak, abyste byli celému včelstvu co nejprospěšnější. Čeká vás úchvatné prostředí s krásnými dřevěnými kulisami, zvukové i vizuální efekty, dobrodružství i zábava. Na konci cesty včelím městem vstoupíte do chrámu samotné královny, která má pro vás malé překvapení.

 

Odkaz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=j-XjkuCBo5M

Odkaz na web: https://www.zamekzdar.cz/vystava-vcela-cesta-do-vceliho-mesta/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip