Babinet.cz  /  Tajemno  /  Chiromantie aneb čáry na rukou! Co z nich můžete vyčíst?

Chiromantie aneb čáry na rukou! Co z nich můžete vyčíst?

31.1.2019 - redakce Babinet.cz

Čáry na rukou mohou osvětlit, nebo alespoň nastínit spoustu důležitých věcí. Každý by se rád vyvaroval potíží v jeho životě, nebo se přinejmenším předem připravil na nástup těžkého osudového období. Co tedy lze číst z dlaní? Realisté si myslí, že rozhodně nic. Ale praxe a zkušenosti z chiromantie, nebo li čtení z ruky jasně hovoří o tom, že získat důležité informace z čar na rukou zcela možné je. A není to dokonce ani příliš obtížné.

Proč je čtení z ruky důležité?

Ti, kteří se čtením z ruky opravdu do hloubky zabývají tvrdí, že přesná znalost označení a postavení čar na ruce, může být užitečná v mnoha životních sférách. Umět číst čáry ruky tak může být benefitem v mnoha směrech a ohledech. Ať už jen pro zajímavost, nebo jako pádný varovný signál například před těžkou životní zkouškou.

Co lze z dlaní vyčíst?

Na rukou každého člověka jsou informace o jeho životní cestě, o jeho jedinečném příběhu. Úžasným rysem této vědy je skutečnost, že čáry rukou lze pozorovat po celý život a vidět tak krásně jejich změny i vývoj. Chiromantie říká, že v okamžiku změny čar se změní i charakter člověka, jeho  plány, aspirace, priority, nebo jistá životní prohlédnutí. Je také možné předvídat změny v osudu člověka.  Drobné, i ty zásadní.

Chiromantie u vás doma

Chiromantie je tedy tajemná věda zabývající se čtením z ruky. Metoda je to vzrušující, prastará a dnes už trochu neobvyklá. Dalo by se říci, že téměř zapomenutá. Máte li k dispozici dostatečně polopatický postup a potřebné informace k tomu, jak ke čtení z ruky přistupovat, ledasco si můžete odtajnit v pohodlí domova.  I když jste naprostí začátečníci.

Jak číst z ruky?

Samozřejmě, že byste se museli touto disciplínou již nějaký ten pátek zabývat, abyste přesně a správně věděli jak na to. Ale postup je nakonec vždy stejný. Před začátkem čtení z ruky jiného člověka, je třeba vytvořit uvolněnou atmosféru. Ta napomůže snadné a hladké komunikaci. Tomu můžou pomoci nenápadné rozhovory, otázky a vnímání i těch nejdrobnějších detailů, které k vám dotyčný vysílá. Znáte li věk a znamení dotyčného, hodně vám to usnadní práci. Střípky lidské mozaiky se budou skládat dohromady snadněji.

Dále je důležité zjistit, zda je člověk levák, nebo pravák. Totiž ruka, kterou člověk píše, je otevřenou knihou, co se týče událostí, které již prožil a které má teprve prožít. Alespoň tak o tom hovoří chiromantie. Pak už stačí trochu komunikačních dovedností a můžete začít s výkladem. Popisování by mělo být barvité a konkrétní. Vládnutí slovem by ostatně mělo patřit k základní výbavě toho, kdo se chce čtením z ruky zabývat.

A jak jste na tom vy? Věříte na čtení z ruky? Přemýšlíte o tom, že byste se touto lehce magickou disciplinou začali více zabývat?

 

Napsala Bára Klímová

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Romuska
7.2.2019 11:11

Velice věřím na čtení z ruky.

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip