Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Středočeský kraj  /  Střední Čechy: Noční kostnice nebo závod na horských kolech

Střední Čechy: Noční kostnice nebo závod na horských kolech

16.7.2018 - redakce Babinet.cz

Podívejte se na přehled akcí ve středních Čechách na týden 16. - 22. 7.

Kutnohorské léto (červenec – srpen)

Již podesáté probíhá v Kutné Hoře a okolí festival s názvem Kutnohorské léto, festival s podtitulem Jeden den nestačí - festival netradičních prohlídek i jiných zábavných vystoupení. Festival nabízí program pro obyvatele a návštěvníky města ve spolupráci s několika provozovateli památek i jiných zajímavých objektů. Návštěvníci se tak mohou v noci ocitnout v Sedlecké kostnici nebo Chrámu svaté Barbory.

Více zde

Největší pražský amatérský MTB závod startuje v sobotu v Letech (21. 7.)

V sobotu 21. července odstartuje již 13. ročník závodu na horských kolech Praha – Karlštejn Tour České spořitelny. Seriál Kolo pro život tak vstoupí 8. závodem termínové listiny do své druhé poloviny. Bikerky a bikeři se mohou těšit na všechny obvyklé typy tras B, C a D i dětské závody, které se pojedou jen několik metrů od řeky Berounky.

Více zde

Hudební festival Přehrady Fest – Slapy (20. – 21. 7.)

Dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel je to především víkend plný aktivit a zážitků. Představí se Tomáš Klus, kapela Chinaski, Mirai nebo Jaroslav Uhlíř. Součástí festivalu Přehrady je akce Pigyáda. Malí i velcí se mohou těšit nejen na Pigy stezku, workshopy, soutěže, dětský program a setkání s kapelami, ale také pláž, koupání, vodní sporty a další vodní radovánky.

Více zde

Hudba na náměstí ve Slaném (červenec – srpen)

13. ročník multižánrového hudebního festivalu na Masarykově náměstí ve Slaném probíhá každý pátek až do konce srpna. V pátek 20. července zazní pod širým nebem blues-rock kapely THE PUPÍCI BLUES BAND.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další tipy

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz