Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte ikonický obojek Hunter od eshopu SpokojenýPes.cz

Vyhrajte ikonický obojek Hunter od eshopu SpokojenýPes.cz

5.12.2016 - redakce Babinet.cz

Ikonický obojek Swiss Hunter se stal v oboru legendou - je ručně šitý z bio hovězí kůže, která je dále zpracovávána ekologicky šetrnými postupy a ošetřována prostředky ohleduplnými k přírodě. K jeho výrobě je třeba 65 kroků. Je navrhován a testován s ohledem na maximální pohodlí a bezpečnost psů a koček!  Hunter má jako jediný výrobce doplňků pro mazlíčky autorizaci pro užití dekorování se „Swarovski Elements®", protože pro aplikaci křišťálových ozdob vyvinul vlastní postup, který zaručuje trvalé a bezpečné uchycení kamínků. Hračky HUNTER mají CE certifikaci podle kritérií hraček pro děti.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás vyhraje ikonický obojek Hunter od eshopu Spokojený pes!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miloslava Nováková - Sokolov

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!