Babinet.cz  /  Recepty  /  Bezmasá jídla  /  Restaurace/pivnice/klub Havelák – nestárnoucí česká klasika

Restaurace/pivnice/klub Havelák – nestárnoucí česká klasika

10.3.2011 - Redakce Babinet

Nově otevřená restaurace, pivnice a klub HAVELÁK nabízí tradiční a ryze českou kuchyni ve stylu „Sněz, co zmůžeš“ s výběrem z více jak 40 českých jídel. Polední kvalitní a rychlé menu nabízí vždy výběr ze 2 polévek a 3 hlavních jídel z české kuchyně za skvělých 99,- Kč. Velký důraz klade na pečlivý výběr čerstvých surovin od drobných pěstitelů a chovatelů z Čech a Moravy. Domácí, obzvláště křehký chleba, pečený ve velké peci s bukovým a dubovým dřevem, zachovává původní babiččinu recepturu.

V restauraci si můžete také vychutnat domácí slivovici a hruškovici, nebo lahodně chlazenou tankovou Plzeň za bezkonkurenční cenu. O pivo a pivní hospodářství se stará pan Václav Jánský, který čepuje tento zlatavý mok již 35 let.

Koncept Havelák je multifunkční kulturní centrum, při jehož realizaci bylo myšleno opravdu na všechny věkové kategorie a cílové skupiny. Na pořadu jsou pravidelné koncerty známých českých i zahraničních interpretů, zároveň však majitelé podporují vystoupení mladých talentů v oblasti pop, rock a folk. Československé diskotéky budou na pořadu dne od půlnoci do ranních hodin každý pátek a sobotu. Milé, útulné a komfortní prostory Haveláku nabízejí více než 350 míst k sezení s otevřenou kuchyní a grilem „na očích“, nekuřáckým salónkem a tanečním parketem pro všechny generace.

Havelák najdete na tzv. „zlatém průsečíku“ mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstí v Melantrichově ulici 5, Praha 1.

Jídelní lístek, jak již bylo řečeno, obsahuje široký výběr českých tradičních jídel a je řešen formou „All you can eat“ – Sněz, co zmůžeš v ceně 380,- Kč. Polední kvalitní a rychlé menu nabízí vždy výběr ze 2 polévek a 3 hlavních jídel z české kuchyně za skvělých 99,- Kč. Tanková Plzeň za bezkonkurenčních 29,- Kč. Přesný název restaurace/pivnice/klubu: Havelák Melantrichova 5, Praha 1 Slavnostní otevření: 3. 3. 2011 www stránky: www.havelak.cz Typ kuchyně: česká tradiční kuchyně (domácí chléb, domácí slivovice a hruškovice)

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další recepty

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>