Strašákem dnešní doby v oblasti plánování rodičovství se stává problém s nemožností otěhotnět. Položila jsme proto několik otázek porodní...
Zpět na článekZázrak jménem početí, aneb nedaří se otěhotnět …
Další z magazínu
-
Fetální alkoholový syndrom může dítěti nenávratně poškodit zdraví. Prevence je přitom stoprocentně účinná
Poruchy růstu, intelektu i chování, srdeční vady nebo deformity v obličeji. Fetální alkoholový...
-
Pro dnešní děti nejsou sladkosti nic vzácného. Nárůst dětské obezity je alarmující, říká primář z dětského oddělení vítkovické nemocnice
Dětská obezita v České republice stále narůstá a primář dětského oddělení MUDr. Jan...
-
Zařaďte grapefruit do svého jídelníčku. Pomůže s cholesterolem i posílí imunitu
Grapefruit je zdrojem řady prospěšných látek, hlavně vitaminu C. Objeven byl na ostrově Barbados v Karibském moři,...
-
Cystitida: Bolestivá nemoc, která trápí hlavně ženy
Cystitida neboli zánět močového měchýře je onemocnění, které rozhodně nepřehlédnete: k jeho...
Nejčtenější články
Náš tip
-
Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz
Vaše názory
Četla jsem, že jsou teď hodně rozšířené ovulační testy, aby se dalo lépe zjistit, kdy je vhodná doba pro početí.. Nemáte někdo zkušenosti z Lady-Q Scope?
Když jsme se půl roku snažili o miminko a nic, zkusila jsem se jít poradit s gynekoložkou a ta mi doporučili Fertility Blend. Zakoupila jsme balení pro páry, protože je to přírodní produkt a účinnost prokázána klinickou studií. Velká radost přišla po čtyřech měsících užívání, kdy jsem měla na testu dvě čárky.
Mám s Fertility taky dobrou zkušenost jako Maruška. Zakoupila jsem nám s manželem Fertility Blend pro páry a užívali jsme ho pravidelně. Po pěti měsících jsem otěhotněla. Můžu doporučit :)
Připojím se k ženám na diskuzi. Mám s Fertility Blend také pozitivní zkušenost. Brala jsem ho já i partner a otěhotněla jsem po pár měsících užívání. Byla jsem s přípravkem spokojená.
Pro vložení komentáře se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.