Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  První institut krásy v České republice

První institut krásy v České republice

8.3.2012 - Redakce Babinet

femmeLuxusní francouzská kosmetika Mary Cohr otevírá svůj vlastní institut krásy . Institut Mary Cohr nabízí na jednom místě nejen nejrůznější typy ošetření obličeje i těla, poradenství, ale především kontinuální péči o klientky i klienty. Samozřejmostí je prodej kosmetických přípravků, které nelze pořídit jinou cestou, než z rukou proškolených kosmetiček. Zájemci mají příležitost si salón nezávazně prohlédnout během dubnových dnů otevřených dveří.

Přírodní kosmetika

„Ve Francii představuje Mary Cohr číslo jedna v oblasti aromaterapie a éterických olejů. Pro kosmetické produkty této značky je typické, že neobsahují parabeny, chemické filtry, ani geneticky modifikované organismy,“ vysvětluje hlavní výhody kosmetiky Daniel Hantson, prezident českého zastoupení značky. 

Návštěva institutu

Mary

Institut Mary Cohr představuje pečlivě sestavený koncept kosmetického salonu nabízející ošetření obličeje, těla a depilaci. „Zakládáme si na tom, že se o klientky staráme dlouhodobě a důkladně. Na začátku provedeme základní vyšetření pleti, od kterého se následně odvíjí ten správný výběr individuální péče. Ač předpokládáme, že většinou si k nám najdou cestu spíše ženy, nabízíme i péči speciálně pro muže“ popisuje Gabriela Bartáková, manažerka institutu. Péči v institutu klientkám poskytuje vyškolený personál a profesionální kosmetičky s dlouholetou praxí. „Hlavní účinné složky kosmetiky Mary Cohr jsou obsaženy především v tzv. vitálních esencích, což jsou esenciální oleje integrované do gelové textury, která se příjemně roztírá a pleť se po ní neleskne,“ doplňuje Bartáková. Vedle ošetření těla a pleti nabízí institut také prodej ucelené škály kosmetických produktů Mary Cohr včetně dekorativní kosmetiky Masters Colors

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip