Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Na vrásky z pupalkou dvouletou? A proč ne?

Na vrásky z pupalkou dvouletou? A proč ne?

20.5.2011 - Redakce Babinet

Málokterá část těla tak věrně odráží náš aktuální zdravotní a psychický stav a dokonce také věk, jako kůže. Není divu, že jí ženy věnují velmi intenzivní pozornost. Za zlomový bývá považován věk mezi třicítkou a čtyřicítkou. V tomto období je žádoucí začít se o pleť pravidelně starat, a to jak zvenku tak i zevnitř. Optimální je kombinovat kvalitní kosmetiku s přírodními nutrikosmetickými výživovými doplňky, které díky svému složení a formě působí přímo v hlubokých dermálních vrstvách, jejich účinek je proto dlouhodobější, trvalejší a také viditelnější.

vidadermNa trhu je nutrikosmetický přípravek, jehož základem je  extrakt z pupalky dvouleté, doplněk stravy Viaderm Skin Beauty. Pupalkový olej obsahuje kyselinu gama-linolenovou velmi příznivě působící na zdraví pokožky. Unikátní složení účinných přírodních látek  doplňuje koenzym Q10, kyselina hyaluronová a křemík. Olej z pupalky dvouleté hydratuje pokožku, zlepšuje elasticitu a pevnost, udržuje ji hladkou, pomáhá redukovat svědění a záněty.

tobolkyKoenzym Q10 jako antioxidant chrání buňky proti působení volných radikálů a tím zabraňuje stárnutí pokožky. Jeho hladina v kůži se snižuje s věkem.

Kyselina hyaluronová přináší revoluci v péči o pleť, velmi efektivně podporuje pružnost, hydrataci a hladkost pokožky, pomáhá zachovat její mladistvý vzhled. Křemík pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu uvnitř pokožky a redukuje tak výskyt vrásek a zvyšuje pružnost pokožky.

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz