Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte tělovou kosmetiku Discover China od Oriflame

Vyhrajte tělovou kosmetiku Discover China od Oriflame

2.7.2010 - Redakce Babinet

Přehlídku exotických zemí, které inspirovaly tělovou kosmetiku Discover, doplnila řada vonící tajemstvím starověké Číny.

Sadu Discover China otevírají svěží zelené tóny, které přecházejí do květinového srdce. Výsledkem je jiskřivá vůně, ve které se mísí třešňové květy, růže a magnólie s tóny broskví a hroznového vína.

Tekuté a pevné mýdlo a sprchový gel mohou i vám každý den připomenou rozkvetlý třešňový sad, hedvábí, pergamenové svitky a půvabnou architekturu. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček se sadou tělové kosmetiky Discover China od Oriflame v hodnotě 495 Kč.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o přírodní tělové kosmetice a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,

http://www.youtube.com/oriflamecr

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jitka Krajčovičová - Třebíč, Božena Pražáková - Černovice, L.Pollaková - Ústí nad Labem

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip