Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte ručně balený dárkový balíček Kitl

Soutěžte a vyhrajte ručně balený dárkový balíček Kitl

7.12.2018 - redakce Babinet.cz

Máte už všechny dárky? Pro tatínka, babičku, nejlepší kamarádku i učitelku ve školce? Pokud ještě tápete, koukněte na stránky Kitl. Na jedné stránce najdete hned několik super tipů na vánoční dárky. A během pár minut můžete mít Vánoce vyřešeny.

Originální dárky od jablonecké firmy Kitl přitom můžete vybírat obdarovaným opravdu na tělo. Milovníkům medoviny krásný Medový balíček. Rodinám s dětmi velké balení poctivých lahodných sirupů. Zastáncům zdravé stravy třeba Kitl Životabudič, silný a přitom přírodní energetický nápoj. Nebo Eligin, prémiové zázvorové kapsle na podporu imunity při náhlém útoku bacilů i při dlouhodobé vleklé nemoci.

Vše je v krásném balení, které upoutá na první pohled. Zároveň můžete vybírat ze široké škály dárkových balení. Kombinace různých sirupů, medicinálních vín nebo třeba balíčky se skleničkami. To vše ručně a s láskou balené.

Na stránkách s recepty pak najdete spoustu tipů, jak ze sirupů Kitl připravit zajímavé alkoholické i nealkoholické drinky, horké nápoje i osvěžující limonády. Vyberte si ty nejzajímavější a připojte je do přáníčka ke svému dárku. Můžete použít jeden recept a pověsit jej na hrdlo láhve. Nebo z receptů vytvořit „kuchařku“ na každý den. Zabere vám to pár minut. Vaši blízcí ocení, že jste dárek vybírali opravdu jim na míru.

Vyhrajte balíček od firmy Kitl

Soutěžíme o výrobky jablonecké firmy Kitl. Tři výherci obdrží dárkový balíček Kitl Medovina.

Stačí správně odpovědět na snadnou soutěžní otázku. Nápovědu najdete na www.kitl.cz.

Soutěž probíhá od 7. 12. do 21. 12. 2018
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

V čem je unikátní Kitl Medovina:

Je dolihovaná kvalitním lihem a jemně doslazená

Je slazena pouze zahuštěnou hroznovou šťávou, neobsahuje žádný cukr řepný a není dolihovaná.

Je slazená třtinovým cukrem, který ji dodává zajímavou vůni.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip