Babinet.cz  /  Magazín  /  Život žen  /  Chtěli jsme si okořenit vztah. Trojka nám rozbila manželství!

Chtěli jsme si okořenit vztah. Trojka nám rozbila manželství!

6.10.2018 - redakce Babinet.cz

S manželem spolu žijeme ve spokojeném manželství již dlouhá léta. V každém směru nám to bezvadně funguje. Máme dvě děti a žijeme spořádaný život. Na milostné vlně jsme také nikdy neměli větší problém.

O naší sexualitě jsme spolu s mužem vždy mluvili naprosto otevřeně. Svěřovali jsme si všechny touhy a každé přání. Ani jeden z nás není od přírody puritánská duše a tak jsme si vždy snažili vzájemně si vyhovět a vztah tak udržovat na vysoké úrovni, co se intimity týče.

Samozřejmě se tyto novinky a touhy začaly objevovat až postupem času. Dřív jsme si vždy vystačili s klasickým milováním. Jen sem tam jsme si milostný život zpestřovali nějakými novotami a třeba erotickými hračkami.

Až zhruba před rokem jsem měla obrovskou chuť se manželovi pochlubit s knížkou, kterou jsem právě dočetla. Byla jsem toho plná. Erotický román mi úplně pobláznil hlavu. Ano, samozřejmě vím, že život není erotická, ani jiná kniha, ale velmi mě inspirovala, co se milostného života týče.

Když jsem ji četla, objevila jsem v sobě skryté touhy. Samotnou mne překvapilo, že si chci vyzkoušet věci, o kterých jsem ještě do nedávna tvrdošíjně prohlašovala, že tohle a tamto je už za mou hranicí. Můj manžel měl už dřív jiný názor. Výměna partnerů, kterou často zmiňoval, mu přišla jako vzrušující představa. Mne však ne a bylo mi to nepříjemné. On mne samozřejmě do ničeho nenutil. Dával mi čas. A ten čas nadešel. Po dočtení knihy jsem s tím tedy za ním sama přišla.

Viděla jsem, jak mu zajiskřily oči, když jsme zmínila, že sexuální trojka mi už nepřijde jako tak špatný nápad. Nijak na mne ani dál však nespěchal. Dlouze jsme mluvili o tom, co od toho kdo očekává, proč bychom to chtěli udělat, co si od toho slibujeme a jestli si věříme natolik, aby nám to nenarušilo věrnost a vztah. Utvrdili jsme jeden druhého v tom, že naši věrnost to nemůže v žádném případě ohrozit. Byli jsme přesvědčení upřímně o tom, že máme jasno a jde opravdu jen o uspokojení specifických tužeb. Avšak člověk míní, život mění.

Shodli jsme se na tom, že ano. Že do toho oba chceme jít. Dál už to nebylo těžké. Na internetu jsme se seznámili s ženou, kterou lákal ten samý záměr. Nějaký čas jsme si společně dopisovali, a když jsme vybudovali jistou důvěru, přešli jsme k praxi. Vše jsme domluvili a nastala noc N. Děti byly u prarodičů a k nám dorazila po setmění žena, kterou jsme dychtivě očekávali. Přes první rozpaky ta noc byla opravdu zajímavá. Pocity, které ve mne vyvolával obraz mého muže, který intimně splývá s jinou ženou, byly rozporuplné. Chtěla jsem se však překonat, protože to koneckonců přece byl i můj nápad. K noci jako takové, není moc co říct. Kdo po tom nikdy nezatoužil, nepochopil by.

Když ta žena odešla, rozplakala jsem se. Můj muž mne konejšil s tím, že je to takhle poprvé určitě normální. Že jsem zatím rozcitlivělá a nevím, co s tím. Příště už to jistě bude snazší a uvolněnější. Já jsem však žádné PŘÍŠTĚ rozhodně nechtěla.

Nechali jsme to být a tohle téma u nás doma bylo na nějaký čas uloženo k ledu. Až můj muž přišel s tím, že by si to opět rád zopakoval. Striktně a ihned jsem odmítla. Nechápal proč a doléhal na mne s tím, že jemu se to líbilo. To mi nemusel říkat, to jsem viděla na vlastní oči už tehdy. Vysvětlovala jsem mu, že jsem svou neotřesitelnost přecenila. Tvářil se jako tolerantní manžel a měl jisté pochopení. Ale bylo znát, že je trochu zklamaný. Když jsem se ho párkrát zeptala, jestli snad nepomýšlí na nevěru, zapřísahal se, že rozhodně ne. Ale stejně si ještě občas posteskne nad tím, že když už to jednou zkusil, chce znovu.

Teď to nedokážeme vyřešit. Já nevěru nehodlám tolerovat, ale sexuální trojku už nechci nikdy podstoupit. Je to dost složitá situace a v posteli je znát, že to začalo být studené. Sice spolu spíme pravidelně, ale vše se změnilo. Je to vždy rychlé a neprocítěné odbytí manželské povinnosti. Ty krásné noci jsou ty tam a já všeho dost lituju.

Do vztahu nám to strašně zasáhlo. Dá se říct, že trojka nám nakonec opravdu rozbila manželství. Jsme si najednou tak vzdálení. Vůbec nevím, kdy se vše vrátí do starých kolejí, které jsem tolik milovala. Z mého příběhu zpětně vyplývá, že člověk by neměl experimentovat s něčím, co nakonec sám neustojí.

Jasmína, 40 let

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na info@babinet.cz.

Redakčně zpracovala Bára Klímová

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip