Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dětství, jak má být

Dětství, jak má být

21.3.2018 - redakce Babinet.cz

Dětským jogurtem Pan Bůůů uděláte radost jak sobě, tak i svým dětem. Lehké složení s prospěšnými kulturami BiFi, minimálním obsahem laktózy, cukru a vysokým podílem ovoce. Zkrátka dětství, jak má být. Vybírat můžete ze čtyř lákavých příchutí.

- Snížený obsah laktózy 0,01 %

- Bez lepku

- Prospěšné BiFi bakterie

- Obsahuje o 6 gramů méně cukru, než sledované konkurenční výrobky

- Vysoký podíl ovoce

Dětský jogurt Pan Bůůů udělá radost každému dítěti a jeho rodičům. Najdete v něm totiž jen pečlivě zvolené ingredience. Mléko od kraviček z farem u Slavkovského lesa, které se zpracovává v mlékárně v Krásném Údolí. Velikým přínosem oproti běžným jogurtům je minimální obsah laktózy - pouze 0,01 %, a je tedy vhodný i pro ty nejmenší.

Pan Bůůů je navíc bez lepku. Mohou si ho tedy vychutnat i osoby s intolerancí mléčného cukru nebo s bezlepkovou dietou. Zdraví podpoří také prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, které mají příznivý vliv na oblast střevní mikroflóry.

Vsaďte na jistotu a udělejte radost sobě i svým dětem svačinkou v podobě jogurtu Pan Bůůů, kterou zakoupíte ve čtyřech různých příchutích: čokoláda, banán, jahoda a meruňka.

Cena: od 9,90 Kč (za 90 g)

K dostání na prodejnách Globus, Billa, Košík.cz, Rohlík.cz a COOP.

 

 

 

Více na www.hollandia.cz

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip