Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Čisté rty bez puchýřků

Čisté rty bez puchýřků

6.2.2018 - redakce Babinet.cz

Prozradíme Vám účinný produkt, který vám pomůže vyzrát na nepříjemné a bolestivé puchýřky na rtech.

Zdravá a krásná ústa jsou tou nejlepší vizitkou. Úsměv má doslova zázračnou moc a sluší každému z nás! Co dělat, když se každý úsměv, každý pohyb našich rtů pojí s bolestí? Řeč je o nepříjemných puchýřcích na rtu. Víte, že se jedná o jedno z vůbec nejčastějších virových onemocnění?

Bolest, svědění a pálení jsou hlavní obtíže, které s sebou toto nepříjemné, puchýřnaté onemocnění, způsobené virem HSV-1, přináší. Bohužel se jedná o snadno přenosné onemocnění - obsah puchýřku je vysoce infekční a lehce se jím dá infekce přenést (např. polibkem, dotekem, použitými předměty – sklenice, ručník apod).

Co způsobuje puchýřky na rtu?

Psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha, nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají tělu otevřenou cestu pro aktivaci viru, kterým jsme se dost možná nevědomě nakazili ve více či méně vzdálené minulosti. Herpetické viry, které puchýřky na rtu způsobují, se vyskytují až u 85 % naší populace. Přibližně 20 % osob jimi trpí opakovaně. Pokud již infekce jednou do těla pronikne, zůstává v nás celý život. U někoho se nemusí projevit vůbec, u jiného způsobuje značné a opakované obtíže.

Pro INTENZIVNÍ a cílenou péči o rty je HerpeNorm™.

Nepříjemné obtíže, jako je bolest, pálení, bodání a pocity napětí, zastavte co nejdříve! Kanadský Herpenorm™ můžete začít užívat v jakékoliv fázi (ovšem čím dříve, s užíváním začnete, tím lépe), užívat je možné v době těsně před, nebo v průběhu výsevu. Užívání je možné i v době, kdy žádné obtíže nepociťujete.

HerpeNorm™ je sofistikovaný doplněk určený pro vnitřní užívání. Výhodou je, že se infekčního puchýřku nemusíme vůbec dotýkat.

Určitě doporučujeme vyzkoušet, budete překvapeni rychlým a efektivním nástupem účinku!

Malé kapsle s velkým účinkem!

 • začněte s užíváním HerpeNorm™ co nejdříve!
 • komfortní kapsle pro vnitřní užívání – puchýřku se nemusíte dotýkat!
 • jednoduché dávkování 2x denně 1 kapsle
 • unikátní kombinace L-lysinu a zinku
 • aktivní L-lysin inhibuje arginin
 • aktivní zinek podporuje správnou funkci imunitního systému
 • Bez barviv a nežádoucích aditiv, neobsahuje lepek

Zajímavá historie objevu receptury Herpenorm™.

Herpenorm™ patří do rodiny přípravků, které se prodávají pod kanadskou značkou Barny’s. Pro Barny’s ho vyvinul belgický profesor Guy Van Elsacker a od roku 2008, kdy byl Herpenorm™ uveden na trh, se ještě nestalo, aby klient nebyl s Herpenormem spokojen.

Vyzkoušejte HerpeNorm™ i vy a budete překvapeni okamžitým nástupem účinku.

Aby maličkosti nekazily velké chvíle!

Záruka kvality

Co odlišuje Barny’s od ostatních výrobců? Jsem opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě výrobků Barny’s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.

Žádejte v lékárnách nebo na www.barnys.cz

Doplněk stravy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip
 • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

 • Značkové parfémy a kosmetika, 4 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

 • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

 • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

 • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

 • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

 • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.