Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Inspirace pro zamilované – čím potěšit na Valentýna?

Inspirace pro zamilované – čím potěšit na Valentýna?

26.1.2018 - redakce Babinet.cz

Svátek zamilovaných se nezadržitelně blíží. Pokud přemýšlíte, čím originálním svou drahou polovičku letos překvapit, máme pro vás tipy na fotodárky, jejichž prostřednictvím můžete zvěčnit a darovat to nejcennější – sebe a společně strávené chvíle.

Příběh lásky

Vydaly by vaše společné zážitky na celý román? A co je raději uchovat v obrazech, které mnohdy lépe než slova zachytí atmosféru jedinečných okamžiků? Připravte pro svou lásku vlastní fotoknihu a při jejím prohlížení si připomeňte chvíle, které i po letech vykouzlí úsměv na tváři a vyvolají příjemné „mravenčení” po těle. Stylovou valentýnskou fotoknihu snadno připravíte na stránkách www.empikfoto.cz, kde mezi více než stovkou šablon najdete i speciální motivy pro zamilované. Vybírat můžete z řady rámečků, pásků či sponek. Zpestřením budou valentýnské elementy v podobě srdíček. Samozřejmostí je volba z široké nabídky formátů, matných či lesklých desek a nejvhodnějšího papíru pro stránky, na nichž zvěčníte příběh své lásky. Fotoknihy zde pořídíte již od 179 Kč.

Stále nablízku

Nemáte ještě společnou domácnost, nebo musíte teplo rodinného krbu opouštět kvůli práci častěji, než je vám milé? Zmírněte vzájemný stesk z odloučení a darujte na Valentýna polštář s vaší fotkou. Menší polštář o rozměru 25 x 25 cm si můžete brát s sebou na cesty, větší navodí láskyplnou atmosféru doma „v peřinách”. Polštáře z bavlny, semiše či saténu jsou připraveny i ve speciálním valentýnském provedení. Věnovat tak můžete například oblíbenou fotku na srdíčkovém či sytě červeném podkladu. Ceny za polštář s fotkou začínají na www.empikfoto.cz na 207 Kč.

Tip na závěr: Plyšový posel lásky

Chcete své lásce zpříjemnit svátek zamilovaných, i když je do večera ještě daleko a vás dělí pracovní povinnosti? Projevte své city prostřednictvím originálního posla lásky. Plyšový medvídek nebo žirafa, na jejichž tričko umístíte vaši fotku, skvěle doplní přání s vašim vyznáním nebo pozvání na romantickou večeři. Plyšové krasavce pořídíte už od 399 Kč zde.

Důležité upozornění: Chcete-li mít své dárky doma do 14. 2., objednejte si je nejpozději 4. 2. 2018.

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip