Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Zbavte se tuku – bez hladovění, potu, jehel či krve

Zbavte se tuku – bez hladovění, potu, jehel či krve

24.1.2018 - redakce Babinet.cz

Ne, to není podvod, nabízíme Vám možnost zbavit se nadbytečného tuku a celulitidy metodami, jejichž výsledky potvrzují nezávislé klinické studie a jež ve světě každý den využívá více než 100 000 lidí. Zároveň se jedná o technologie, které jsou zcela bezbolestné a bezpečné.

Ano, tuku se lze zbavit snadno a rychle, stačí, když se obrátíte na toho nejpověřenějšího – nejlépe vybavenou kliniku korektivní a laserové dermatologie v ČR se zkušeným personálem, tj. Brandeis Clinic Praha. O tomto zařízení jste již možná slyšeli, zprávy o skvělých výsledcích zdejších pracovníků již dávno překročily i hranice České republiky a na recepci Brandeis Clinic tak kromě obyvatel Prahy najdete i pacienty z různých koutů České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa či Velké Británie. Pravidelně sem dochází i občané České republiky žijící v zahraničí, kteří mají možnost srovnání poměru cena/výkon na Brandeis Clinic a ve světě.

4 hlavní výhody ošetření na Brandeis Clinic

-         zkušený personál s odpovídajícím vzděláním, certifikacemi a prokazatelnými výsledky s odstraňováním tuku

-         technologie, jejichž účinek byl potvrzen klinickými studiemi a které patří k tomu nejlepšímu a nejbezpečnějšímu co je dnes na světovém trhu k dispozici

-         zázemí a bezpečí kliniky, která je od svého založení nejlépe vybavenou klinikou laserové a korektivní dermatologie v České republice

-         komplexní nabídka zkrášlovacích a omlazovacích zákroků

Pracovníci Brandeis Clinic mají k dispozici 3 metody odstranění nadbytečného tuku, a to:

ProshockIce

Ošetření tímto přístrojem nabízí viditelný úbytek tuku již po prvním ošetření. Stejně tak dochází ihned ke zlepšení kutánní textury a projevu celulitidy (tzv. pomerančové kůže). ProshockIce je jediný přístroj na světě, který kromě edematózní celulitidy řeší i celulitidu fibrózní. Zákrok je zcela bezbolestné, ovlivňuje pouze tukové buňky, úbytek množství tuku na obvodu se pohybuje v řádu centimetrů (po 1 ošetření).

Více informací o ProshockIce se dozvíte na této stránce.

Cellu 6

Tento přístroj disponuje 2 samostatně řízenými motorovými válečky, které vyvolávají intenzivní biologické reakce a stimulují tak tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporují jeho odbourávání. Cellu 6 si snadno poradí i s tukem, který je odolný vůči dietě a cvičení, vyhlazuje celulitidu a zpevňuje povolenou kůži.

Více informací o přístroji Cellu 6 najdete zde.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip