Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trend Millennial Pink: Jak ho nosit?

Trend Millennial Pink: Jak ho nosit?

22.1.2018 - redakce Babinet.cz

Růžová budí odjakživa rozruch. Někdo na ní nedá dopustit, protože je svěží, mladistvá a romantická, jiní ji nesnášejí pro její příliš sladký nádech. Co přináší trend Millennial Pink a jak ho dostat do šatníku?

Millenial Pink, mileniální růžová je trend, který výrazně hýbe módním světem, New York Fashion Weekem počínaje. Tento trend reprezentuje ženskost, ale zároveň chytrost a mazanost. Mileniální růžová není o prvoplánových princeznách, ale o ženách, které si dokáží pohrát s krásou a s módou, ale jen tak mimochodem, na práci mají i další věci. Třeba jako úspěšná zpěvačka Rihanna.

Jaký odstín to přesně je?

Nenásilný. Mileniální růžová je nonšalantní barva, která nebije do očí, ale zároveň je dostatečně výrazná, aby zaujmula, něco mezi světlerůžovou a starorůžovou, říznuté lososovou. Mileniální růžovou si ale můžete přizpůsobit – je to ten odstín, který nejvíce ladí k vaší pleti a působí nad věcí.

Kde s ní začít?

Na růžovou si úplně netroufáte? Začněte u spodního prádla, které vidíte v první řadě pouze vy a máte tak větší šanci se na růžovou vlnu naladit, zvyknout si. Růžové prádlo si oblíbíte vy, i váš partner, protože tento symbol něhy a romantiky mění každou ženu v sexy vílu. Jestli zvolíte krajku, nebo ne, je jen na vás. Záleží, v čem se budete lépe cítit.

Trička a svetříky do práce i ven

Trička v jemném růžovém odstínu se dají snadno zkombinovat prakticky se vším. Hodí se ke klasickým džínům, lodičkám i k saku. Trendy je obyčejné, růžové bavlněné tričko, ale třeba také odvážnější halenka se vzorem či průstřihy. Trefou do černého je mileniální džínová bunda, jejíž nošení vyžaduje už trošku odvahu a důvtipu, ale pokud se dobře zkombinuje se zbytkem outfitu, je to bomba.

Šik v dech beroucích šatech

Naprosto bezkonkurenčním trendem millenial pink jsou šaty. Díky tomu, že odstín není prvoplánově křiklavý, si je můžete vzít do práce, na formální schůzky a do společnosti. Pokud k nim zvolíte zajímavé šperky a dobře padnoucí lodičky, budete okouzlující i na romantické schůzce.

Nejen oblečení, ale i sladkosti

Mileniální růžová je podle některých dam androgynní a ironická, podle jiných zase nonšalantní a romantická. Skloubí v sobě od všeho trochu a možná proto si jí všechny dámy nadmíru oblíbily. Určitě vás nepřekvapí, že v této trendy barvě najdete i dort, nebo třeba celou kavárnu, jak je tomu v případě této londýnské restaurace.

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip