Babinet.cz  /  Soutěže  /  Po vánočních svátcích je ideální lehká snídaně. Vyhrajte Mysli Lehké a Křehké od EMCA!

Po vánočních svátcích je ideální lehká snídaně. Vyhrajte Mysli Lehké a Křehké od EMCA!

17.1.2018 - redakce Babinet.cz

Sáhněme si do svědomí. Kdo z nás o Vánocích či na Silvestra aspoň trochu nezhřešil? Asi každý a je to tak správně. Tyto svátky jsou o rodinnosti, pohodě a o tom, že můžeme aspoň jednou ročně zapomenout na úzký pas a kila na váze. Nic by nemělo být striktní, všeho by mělo být s mírou. Tak proč si trochu neužít?

Doba svátků je však za námi a možná už začínáte uvažovat o tom, že by bylo třeba jídelníček zase vrátit trochu do zdravých kolejí. A začněme rovnou u snídaně! A jaká je ta nejlepší? Podle nutričních specialistů je ideální zdravou a vyváženou volbou mix různých druhů vloček doplněný o semínka, ořechy nebo o sušené ovoce. Díky Emcu si takovou ranní misku snídaně nemusíte míchat sami. Na trh totiž nedávno uvedlo jedinečnou produktovou řadu Mysli Lehké a Křehké, které jsou jedinečné svými 4 druhy celozrnných vloček. Ovesné, ječné, žitné a pšeničné vločky jsou speciálně upravené a díky tomu zaručují lehkost a křehkost v každém soustu.

„Semena by měla mít v našem jídelníčku pevné místo. Ta slunečnicová obsahují například tryptofan, což je látka, ze které vzniká serotonin, známý také jako hormon štěstí. Dýňová semena jsou velkým zdrojem zinku, který má blahodárný vliv na nehty, vlasy a je důležitý pro správné fungování imunitního systému a pro zdárný průběh hojení. O vitamínovém významu brusinek a góji se zmiňovat už asi ani nemusím,“ dodává známá česká dietoložka PhDr. Karolína Hlavatá.

Emco tento druh Mysli vytvořilo ve dvou chuťových variantách, a tak si můžete vybrat mezi zázračnými brusinkami se super ovocem goji, která je známá jako bohatý zdroj železa a vitaminu C. Nebo můžete dát přednost druhé variantě se semínky a ořechy, kde není žádný přidaný cukr. Ať už si však vyberete kteroukoli variantu, přirozený zdroj vlákniny a snížení cholesterolu vám zaručí obě. (Doporučená MO cena za balení 550 g je 87,90 Kč.)

Odpovězte správně na soutěžní otázku 3 z vás vyhrají balíček od EMCA. Balíček obsahuje 2 balení Mysli Lehké a Křehké.

Správnou odpověď naleznete na emco.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Eva Slaninová - Chotýšany, Jarmila Čechalová - Ostrava-Poruba, Jana Krištofová - Nové Město nad Metují

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip