Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Úklid za pět minut dvanáct

Úklid za pět minut dvanáct

19.12.2017 - redakce Babinet.cz

Co teď? Do Vánoc zbývá pár dnů a vy ještě nemáte všude naklizeno? Teď je každá rada drahá. Pojďte na to fikaně, s pár pomocníky budete uklízet nejen před Vánoci mnohem rychleji a svůj drahocenný čas můžete věnovat svým nejbližším, nebo si konečně najdete chvilku na trochu toho odpočinku.

Pára na úklid je parádní

Také by se Vám líbilo mít jednoho pomocníka na čištění podlahy a žehlení? Seznamte se s parním generátorem. Ve srovnání s klasickým způsobem je žehlení za pomoci parního generátoru vysoce efektivní a ušetříte s ním až 50 % obvyklého času. Dnes navíc můžete jeden přístroj využít na žehlení prádla i na čištění odolných skvrn v domácnosti. S přístrojem Kärcher SC 4 Iron Kit dokonale „vyleštíte“ dlaždice, varnou desku, digestoř a nejužší spáry. Při čištění můžete intenzitu páry dle potřeby upravovat díky intuitivní dvoustupňové regulaci. Parní čistič umožňuje permanentní doplňování vody v nádrži bez nutnosti přerušení práce a vychladnutí ohřívací jednotky, což oceníte zejména při úklidu ve velkých bytech a rodinných domech. Součástí přístroje je rovněž speciální velká podlahová hubice Comfort Plus, kterou použijete i na čistění větších ploch.

Čistá okna bez kapek a rychleji

Mytí oken patří v domácnosti k nejméně oblíbeným činnostem, ke kterým se musíte někdy i dlouho odhodlávat. Během vánočních svátků vás ale čeká spoustu návštěv a okna plná šmouh rozhodně nebudou dobrou vizitkou, proto nic neodkládejte. Aby vám šlo mytí oken hladce, vezměte si k ruce aku stěrku Kärcher WV 5 Premium Non Stop Cleaning Kit, která je vhodná na velké skleněné plochy, ale i hůře dostupná špaletová okna. Stejně dobře si poradí s údržbou nejrůznějších hladkých povrchů v kuchyni, ale i koupelně, kde s ní jedním tahem vyčistíte i stěny a dveře sprchového koutu. Pomocí šikovného teleskopického nástavce, který lze dokoupit jako volitelné příslušenství, umyjete i těžko dosažitelná střešní okna. Akustěrka je velice lehká a díky měkčím prvkům na rukojeti i praktická a ergonomická. Na jedno nabití s aku stěrkou Kärcher WV 5 Premium Non Stop Cleaning Kit umyjete až 105 m2. V názvu se honosí výrazem Non Stop právem. Součástí balení je i náhradní baterie a dokovací stanice. Pokud se baterie během mytí vybije, vyměníte ji a můžete pokračovat bez omezení v práci.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip