Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  SVÁTEČNÍ TIPY Z DIVADLA BOLKA POLÍVKY: Šest tanečních hodin v šesti týdnech a koncert Chantal Poullain

SVÁTEČNÍ TIPY Z DIVADLA BOLKA POLÍVKY: Šest tanečních hodin v šesti týdnech a koncert Chantal Poullain

18.12.2017 - redakce Babinet.cz

Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky. Bezprostředně po Vánocích ve středu 27. prosince se zde odehraje dojemný příběh Šest tanečních hodin v šesti týdnech s charismatickou Chantal Poullain a sympatickým Martinem Krausem v hlavních rolích, o den později se pak mohou především fanoušci francouzského jazyka a hudby těšit opět na Chantal Poullain, tentokrát ovšem jako zpěvačku v rámci jejího koncertu chansonů. Začátky obou akcí jsou plánovány na 19.00. A pokud si pospíšíte, můžete své blízké potěšit pod stromečkem rovnou vstupenkami, které si lze zakoupit v předprodeji divadla na Jakubském náměstí.

Šest tanečních hodin v šesti týdnech – středa 27. 12. od 19.00

Autor: Richard Alfieri

Režie: Zdeněk Dušek

Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

Délka představení: 140 min. + přestávka

Cena vstupenek: Sektor A: 450 Kč, Sektor B: 420 Kč

Strhující herecký duet pro Chantal Poullain a Martina Krause o lidské osamělosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky.

Šest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči.

Koncert Chantal Poullain – čtvrtek 28. 12. od 19.00

Účinkují: Chantal Poullain, Štěpán Markovič (saxofon), Ondřej Kabrna (klavír) a Jan Kořínek (kontrabas)

Délka koncertu: 90 min bez přestávky 
Cena vstupenek: Sektor A: 420 Kč, Sektor B: 390 Kč 

Nezaměnitelný, hluboko posazený hlas, uchu lahodící francouzština, jazzové trio pod vedením saxofonisty Štěpána Markoviče, s Ondřejem Kabrnou u klavíru a Janem Kořínkem hrajícím na kontrabas – to jsou atributy charakterizující hudební svět Chantal Poullain.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip