Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte tonikum ze zeleného čaje Quintessence!

Vyhrajte tonikum ze zeleného čaje Quintessence!

6.12.2017 - redakce Babinet.cz

Éře nalepovacích řas odzvonilo, trendy je mít krásné řasy vlastní. Přirozeně husté a zároveň dlouhé. Celosvětovým hitem jsou séra, která růst i zahuštění řas podporují a pomohou vám tak vyřešit nespokojenost s tím, jak vaše řasy vypadají. Dlouhodobě a navíc rychle. Nové luxusní sérum značky Quintessence posiluje díky účinným přírodním složkám řasové kořínky, stimuluje růst nových řas a prodlužuje dobu růstu každé řasy. Ve výsledku budou řasy hustší i delší, efekt je viditelný už za pouhý měsíc.

Aktivační sérum na řasy z exkluzivní řady Q-SkinScience od značky Quintessence je bohaté na fytonutrienty, obsahuje patentované kombinace peptidů, extrakt z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka a vitaminy. Tento kosmetický přípravek je zcela bez obsahu hormonů, takže jeho používáním nehrozí nežádoucí vedlejší projevy jako například tmavé kruhy nebo otoky pod očima.

Samé výhody

Oproti nejrůznějším řasenkám, umělému prodlužování či nalepování řas má kvalitní aktivační sérum na řasy samé výhody. Nehrozí vám riziko ze špatného lepidla, které může vyvolat alergickou reakci a způsobit podráždění či infekci očí. Nemluvě o možnosti poškození řasových folikulů, následkem čehož se může zpomalit až zastavit cyklus růstu vlastních řas a dokonce mohou i vypadat. Při používání kvalitního aktivačního séra, které řasy vyživuje a stimuluje jejich růst, se ničeho takového bát nemusíte. Navíc nejenže řasy vypadají přirozeně, ale opravdu přirozené jsou! A nejde o krátkodobé, ale trvalejší řešení. Ke všemu vám odpadne starost v podobě pravidelného docházení na doplnění umělých či prodlužovaných řas poté, co vypadnou a prořídnou.

Jak aktivační sérum funguje

Životnost jedné řasy je zhruba tři až pět měsíců. Po jejím vypadnutí naroste přibližně do dvou měsíců řasa nová. Pravidelným používáním aktivačního séra na řasy podpoříte jejich růst tak,

že dřív než stará řasa vypadne, už roste nová. Takže řasy nejen působí, ale skutečně jsou celkově mnohem hustší.

Sérum se obvykle používá před spaním, po kompletním odlíčení a očištění obličeje, včetně řas a očních partií. Jemným štětečkem se nanáší na horní i dolní oční víčko co nejblíže k samotným kořínkům řas. Podobným způsobem jako když si malujete oční linky.

Quintessence Eyelash Activating Serum

Luxusní aktivační sérum pro delší, plnější a pevnější řasy obsahuje patentovanou kombinaci peptidů, extrakt z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka a vitaminy. Je bohaté na fytonutrienty, tedy na vysoce prospěšné rostlinné živiny. Peptidy účinkují jako růstové faktory, kmenové rostlinné buňky podporují dlouhověkost kmenových buněk kůže, vitaminy řasy vyživují. Eyelash Activating Serum tak řasy přirozenou cestou prodlužuje, zahušťuje, podporuje růst řas nových a celkově kvalitu řas zlepšuje. Sérum je nehormonální, s uživatelsky ověřenou účinností a efektním výsledkem za pouhé 4 týdny. Způsob použití je snadný – každý večer před spaním naneste jemným štětečkem  na odlíčené horní i dolní oční víčko co nejblíže k samotným kořínkům řas. Cena 2 100 Kč, koupíte na www.quintessence.cz

Aktuálně můžete se značkou Quintessence soutěžit o tři balení jedinečného tonika ze zeleného čaje Green Tea Toner, každé v hodnotě 650 korun!

Zkuste odpovědět na soutěžní otázku a vyhrajte tonikum ze zeleného čaje Quintessence!

Nápovědu hledejte v záložce Produkty na www.quintessence.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip