Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  L.O.L. Surprise – koule plné překvapení!

L.O.L. Surprise – koule plné překvapení!

29.11.2017 - redakce Babinet.cz

Děti milují překvapení, rozbalování a sbírání. A přesně o tom je i novinka na českém trhu - panenky L.O.L. Surprise. Po velkém úspěchu v západních evropských zemích, kde L.O.L. v podstatě zmizely z pultů hned po jejich uvedení, se konečně produkt dostává i na trh v České Republice. A v čem je jeho kouzlo?

Jedná se o barevné koule, ze kterých děti postupně sloupávají jednotlivé vrstvy, těch je celkově sedm a v každé z vrstev na ně čeká jedno překvapení. Po sloupnutí první vrstvy objeví tajnou zprávu, ve druhé vrstvě sadu samolepek. V dalších vrstvách děti postupně objeví překvapení, která povedou až k panence, která se schovává uprostřed koule. Ve třetí vrstvě je to lahvička pro panenku, ve čtvrté roztomilé botičky, v páté nasazovací obleček, v šesté nějaký slušivý doplněk – například čelenka, dudlík nebo brýle. A v sedmé se konečně dostávají k samotné panence. Tu potom děti doplní o všechno, co si dosud rozbalily, panenka je konečně kompletní a je čas si hrát!

Pouhým rozbalením, ale překvapení nekončí. Samotná panenka skrývá ještě další překvapení, které děti odkryjí až s pomocí vody. Panenka totiž bude podle druhu buď ronit slzy, čůrat, legračně plivat vodu, anebo v ledové vodě některá její část změní barvu. Koule, která dětem zůstane po sloupnutí všech vrstev, poslouží jako praktická kabelka na panenku a její doplňky. Stačí k ní jen připnout držadlo, které je také součástí balení. Zároveň koule slouží i jako stojan na panenku. A to pořád ještě není všechno. Uvnitř koule je v jedné polovině vlisováno kanapíčko, panence tak může sloužit jako obývaček. Druhá část koule se může proměnit v koupel, vnitřek je ozdoben bublinkami.

Dostupné v prodejnách Dráčik.

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip