Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vánoční dárkový poukaz v hodnotě 3.900Kč od očního studia Easy Optic!

Vyhrajte vánoční dárkový poukaz v hodnotě 3.900Kč od očního studia Easy Optic!

28.11.2017 - redakce Babinet.cz

Sháníte módní dioptrické brýle, které vás udělají šik, doplní každý outfit a podtrhnou vaši osobnost? Nemůžete žádné takové najít nebo jsou prostě jen příliš drahé? Udělejte si tedy radost pod stromeček a soutěžte o vánoční dárkový poukaz v hodnotě 3.900Kč od očního studia Easy Optic www.easyoptic.cz. Ve studiu vám zkušení profesionálové ZDARMA změří oči a doporučí vám ten správný, skvěle padnoucí, módní kousek včetně skel. Vybírat můžete ze sortimentu značek Ray Ban, Vogue, Dolce Gabbana, Prada nebo Oakley.

Odpovězte na jednoduchou otázku níže a poukaz může být váš!

Navíc, všechny účastnice soutěže získávají slevu 10% na nákup jakéhokoli modelu dioptrických obrub od Easy Optic. Obruby mohou být zakoupeny přímo v Easy Optic studiu nebo přes eshop www.easyoptic.cz. Pri objednávce stačí uvést do pole slevový kód heslo Babinet. Slevu můžete uplatnit do 15.1.2018.

Více o Easy Optic

Jsme tým brýlových nadšenců, kteří každý den usilují o to, aby byl nákup dioptrických a slunečních brýlí pro každého snadný, zábavný a hlavně finančně dostupný. Proto jsme založili Easy Optic www.easyoptic.cz s cílem nabídnout kvalitní značkové brýle, které snadno vyberete a nakoupíte online nebo v útulném, přátelském studiu Easy Optic. Ještě před nákupem můžete brýle vyzkoušet v online zrcadle nebo si nechat 3 páry brýlí zaslat na zkoušku až domů. Zkoušení a nakupování brýlí se tak pro vás stane fajn zážitkem a za zlomek ceny oproti klasickým kamenným optikám.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Wildová - Dobříš

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip