Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dárky pro chlapy: deset skvělých tipů

Dárky pro chlapy: deset skvělých tipů

13.11.2017 - redakce Babinet.cz

Vybrat dárek pro muže může být někdy trochu problém, máme pro vás 10 skvělých tipů, které jsme rozdělili podle ceny.

●     Do 500 Kč

Čelovka

Je to skvělý pomocník do auta, na turistiku, na běhání i jiné sporty. Zkrátka doma byste ji měli určitě mít. Skvělou volbou je tahle běžecká Beal z Affektu, která bude držet na hlavě i při větším pohybu a má výkonnou svítivost.

Termoska nebo láhev na pití

Je jedno, jestli máte nebo nemáte sportovce. Láhev na pití má v dnešní době skoro každý a nosí ji při ruce. Je ekologickou alternativou pro balené vody, termoska je možná lepší varianta - obdarovaný si může nosit chladné nebo teplé nápoje a ty si udrží svou teplotu. Tímhle dárkem uděláte radost nejenom někomu blízkému, ale taky přírodě.

Dobrá whisky

Někdy si zkrátka rady nevíte a láhev dobrého pití potěší. Jack Daniels Tenessee Whiskey je whiskey destilovaná kapku po kapce přes dřevěné uhlí, poté nechána uležet v ručně vyráběných dubových sudech. Značka je hodně oblíbená a neuděláte s ní chybu, navíc se podívejte i na dárková balení, které v Alkohol.cz najdete.

 

●     Do 1000 Kč

České termoprádlo

Ryze česká značka Scutumwear svoje funkční prádlo šije tak, aby na těle vytvořilo druhou kůži. Oblíbili si ho vojáci a outdooroví sportovci, kteří jej testují v misích nebo v náročných podmínkách outdoorových závodů. Je opravdu odolné a dokonale splyne s tělem. Prádlo si drží svůj tvar i po mnoha praních, má prodlouženou délku a nevytahuje se nahoru.

●     Do 2000 Kč

Víkend v Česku

Darujte svému muži zážitek. Může se jednat o adrenalinovou záležitost jen pro něj, ale výborný bude i víkendový pobyt pro dva v nějakém hotelu. Pro milovníky měst doporučujeme třeba Liberec (jeho okolí se slavnými viadukty na obrázku), Karlovy Vary nebo Ostrava, kde se zabavíte prakticky celoročně. Nádhernou přírodu, ale i množství atrakcí najdete třeba kolem Lipna nebo v Jeseníkách. V Česku je krásně všude, tak ho celé projeďte.

Sportovní hodinky

Značku Casio asi nemusíme představovat, na stránkách e-shopu Helveti mají velké množství různých typů hodinek téhle japonské značky, ceny začínají na 1700 Kč, třeba tyto. Jsou odolné proti nárazům, mají plastový řemínek, dá se s nimi plavat.

Dalekohled

Jezdí na výlety, má rád outdoorové sporty, pozoruje letadla nebo přírodní krásy? Pak je dalekohled bezva dárek, značka Fomei patří mezi špičkové přístroje. Podle čeho vybírat? Zejména vás bude zajímat přiblížení, ale i světelnost. Dále praktické věci jako je hmotnost, nebo jak se s dalekohledem manipuluje například v rukavicích.

●     nad 2000 Kč

Archivní lahev alkoholu

Do alkoholu můžete investovat, věděli jste to? Některé druhy alkoholu se vyrábí jen v omezeném množství a jednotlivé lahve se potom číslují. Čím méně jich potom zbývá, tím vyšší je jejich cena. Můžete vybrat některou z limitovaných edic od české firmy Jelínek. Tahle láhev byla vytvořená k příležitosti stého výročí firmy Rudolf Jelínek. Slivovice zrála více než 20 let v sudech z různých druhů dřeva. Je to to nejlepší, co může tato značka svým zákazníkům nabídnout.

Hodinky z Helveti

Kterému muži by neudělaly radost. Značka Citizen je velmi populární, hodinky mají dokonalý a nadčasový vzhled. Působí robustně a mužsky, jsou vyrobené z ušlechtilých kovů a přidanou hodnotou jsou různé funkce.

 

 

Dron

Výborná hračka a užitečný nástroj v jednom. Nadchne každého muže, který rád natáčí nebo fotí, protože dron z e-shopu Infoto dá téhle aktivitě nový rozměr. Kamera je v dronu nainstalovaná a umí obrázky přenášet na jiné zařízení.

 

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip