Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Podzim je tu! Jak připravit své vlasy na zimní sezónu?

Podzim je tu! Jak připravit své vlasy na zimní sezónu?

20.10.2017 - redakce Babinet.cz

Podzimní krajina hraje pestrými barvami a o romantiku tak není nouze. Nejedna žena si však vybaví spíše problémy s vlasy, které s příchodem změn teplot a vlhkosti dostávají zabrat. Vysušení, krepatění, lámání,…  Sotva se vaše vlasy lehce zotavily od náporu spalující letního slunce, už na ně útočí další nepříznivé vnější vlivy. Proto byste právě na podzim měla péči o své vlasy věnovat největší pozornost.

Jak vlasy správně připravit?

Jako první byste měla navštívit své oblíbené kadeřnictví a nechat si zastřihnout roztřepené a výrazně poškozené konečky. Abychom se roztřepeným konečkům vyvarovaly, doporučuje se nechávat si zastřihovat vlasy každé 2-3 měsíce. Pravidelným zastřihováním své vlasy posílíte a budou tak na první pohled působit zdravěji.

Jak už bylo řečeno, právě na podzim a i v zimě potřebují vaše vlasy nejvíce živin a péče. Po létě mnohdy vlasy připomínají spíše vysušenou slámu. Abyste zabránila dalšímu vysušování a nepříjemnému svědění, sáhněte po intenzivní olejové péči. Mezi nejkvalitnější pečující vlasové oleje se řadí ty od Orofuido. Ne nadarmo se jim přezdívá tekuté zlato. Stačí jen pár kapek a díky obsahu přírodních olejů (arganový, rýžový, lněný,...) a extraktům z rostlin získají vaše vlasy zdravý, uhlazený vzhled a oslňující lesk ihned po prvním použití.

Elnino tip ► přidejte 2-3 kapky i přímo do svého šamponu - vlasy budou dokonale vyživené a hydratované po celé své délce.

Vyzbrojte se proti teplu

V létě jste své vlasy mnohdy nechala volně proschnout na slunci, na podzim se již nevyhneme pravidelnému fénování. Vlasy tak trpí kvůli nadbytku žehlení, fénování a dávce stylingových přípravků, které vlasy silně zatěžují. Kvalitní přípravky na ochranu před teplem však tento problém snadno vyřeší. Investice do této vlasové kosmetiky se vám vyplatí – vlasy budou zdravější, lesklejší a pevnější a výsledný styling navíc vydrží nesrovnatelně déle.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip