Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Kreativní sety ReCycleMe - vítěz Grand Prix na veletrhu For Toys

Kreativní sety ReCycleMe - vítěz Grand Prix na veletrhu For Toys

26.10.2017 - redakce Babinet.cz

Kreativní sety Re-cycle-me, které motivují děti recyklovat odpad hravým a tvůrčím způsobem, získaly na veletrhu For Toys prestižní ocenění Grand Prix v kategorii hraček. Cenu uděluje odborná porota v čele s Ing. Jiřím Šťastným ze Sdružení pro hračku a hru.

„ReCycleMe je naše novinka ve výhradním zastoupení a jsem moc pyšná, že hned po svém uvedení na český a slovenský trh získala takto významné ocenění od odborné poroty. ReCecyleMe je moje srdeční záležitost, kromě ekologického rozměru oceňuji především to, že přispívá k rozvoji dětské kreativity a fantazie. Přeji této výjimečné hračce, aby si získala srdce co nejvíce zákazníků - tak jako si získala to moje,“ komentuje úspěch Jana Vyhlídalová, majitelka internetového a kamenného obchodu Kidtown.cz.

O ReCycleMe – více zábavy, méně odpadu

Kreativní sady ReCycleMe rozvíjí u dětí kromě fantazie také přirozené povědomí o základních ekologických principech, učí je aktivně snižovat množství odpadu ve světě a nacházet vlastní možnosti, jak odpad dále využít. Každá sada obsahuje různé doplňky, ozdoby, originální spojovací materiál apod.  Děti se s nadšením vrhnou do „výtvarničení“ a z obyčejného odpadu stvoří krásnou hračku nebo dárek. Vhodné pro děti od 4 let. Novinka v distribuci Kidtown.cz.

Prodej: www.kidtown.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip