Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Beauty novinka proti stárnutí? Silné omlazující céčko

Beauty novinka proti stárnutí? Silné omlazující céčko

20.11.2017 - redakce Babinet.cz

Rychlost stárnutí lidské pleti ovlivňuje genetická výbava, vnější vlivy prostředí a především pak změny v druhé vrstvě naší kůže nazývané škára. Právě ona ztrácí s přibývajícím věkem schopnost vytvářet dostatek kolagenových a elastinových vláken, které jsou základem pevné, pružné a tím pádem i mladistvě působící pleti. S tím vším vám může pomoci silný vitamin C. Zatímco v podobě pilulky pomůže při nachlazení, ve formě  nového luxusního séra od značky Quintessence vaši pleť omladí a zpomalí její další stárnutí.

Vitamin C podporuje produkci kolagenu a je významným antioxidantem. „Buňka podpořená antioxidačním účinkem vitaminu C je odolnější a má delší životnost. A protože vitamin C stimuluje také tvorbu kolagenu, je pleť ve výsledku vypnutější, odolnější a díky rozjasnění vypadá i zdravěji,“ vysvětluje kosmetička Iveta Koukalová působící v pražských Modřanech.

Vysoce účinné antioxidační a zpevňující Serum C z exkluzivní řady Q-SkinScience od značky Quintessence je určené k omlazení pleti obličeje i pokožky těla. Obsahuje kyselinu L-askorbovou, jedinou formu vitaminu C, kterou lidské tělo dokáže přímo zpracovat.

Začněte s céčkem hned!

Právě aktuální období podzimu a také blížící se zima jsou především pro pleť obličeje velmi náročné. Venku vystavujeme obličej větru, chladu a dokonce mrazu, naopak v bytech a domech vytopenému prostředí. Pleť trpí a stárne.

„Každá pleť potřebuje na podzim a v zimě zvýšenou péči. Jinak se na ní může projevit  suchost, šupinatění, svědění či podráždění. A taková pleť pochopitelně vykazuje známky rychlejšího stárnutí, povadlosti, šedavého nádechu a často i přecitlivělosti,“ popisuje kosmetička Koukalová.

Sérum: Ano, nebo ne?

Z praxe kosmetička ví, že mnohé ženy považují používání koncentrovaných kosmetických sér za zbytečné. „Tyto ženy se však hluboce mýlí, protože pouze koncentrovaný přípravek může být skutečně účinný. V běžných krémech nenajdete potřebný vyšší obsah účinné látky,“ zdůrazňuje. A to především proto, že mnohé účinné látky se nesnesou s takovými složkami krémů jako jsou tuky, konzervanty, stabilizující látky a podobně. „Účinná látka v séru má zpravidla velmi nízkou molekulární hmotnost a jen díky tomu je schopna proniknout do pokožky a působit v její prospěch. Krémy plní funkci především ochrannou,“ doplňuje.

Serum C od značky Quintessence je vhodné pro každý věk i typ pleti. A pokud si snad myslíte, že omlazující péče je vhodná pouze pro starší ročníky, jste na omylu, opak je pravdou. „Začneme-li používat séra, koncentráty a další cílené kosmetické přípravky už ve věku kolem 25 let, budeme potížím s pletí předcházet, nikoli jen pozdě zachraňovat, co se dá,“ říká kosmetička Koukalová.

Serum C od Quintessence

Luxusní, vysoce účinné antioxidační a zpevňující sérum s vitaminem C je určené k omlazení pleti obličeje i pokožky těla. Stimuluje produkci kolagenu, zlepšuje tonus a elasticitu pokožky, napomáhá k vyhlazení vrásek a strií. Jedinečná patentovaná technologie snižuje obsah vody, minimalizuje oxidaci a zajišťuje viditelný omlazující účinek. Sérum obsahuje kyselinu L-askorbovou, jedinou formu vitaminu C, kterou lidské tělo dokáže přímo zpracovat. Navíc také výtažek z okurky, který ještě dále posiluje vypnutí a zpevnění pokožky, napomáhá odstraňovat nečistoty, snižuje mastnotu a minimalizuje výskyt pórů.

Cena balení s obsahem 30 ml je 1 550 Kč, koupíte na www.quintessence.cz

Jak Serum C z exkluzivní řady Q-SkinScience používat? Při omlazování obličeje naneste dvakrát denně kapku na čelo, tváře a bradu a rovnoměrně rozetřete. Před aplikací dalších přípravků nechte sérum pronikat několik minut do kůže. Jestliže je použitá vrstva na dotek olejnatá nebo lepkavá, přípravku jste použili příliš. Pro příjemné roztírání můžete serum smíchat s velmi malou kapkou přípravku Green Tea Toner. Pokud budete sérum používat na tělo, smíchejte několik kapek séra s tělovým mlékem a pak naneste na pokožku.

O společnosti
Renomovaná společnost IBI International spol. s r.o. působí na českém trhu téměř 26 let. Zaměřuje se na dovoz a distribuci kvalitních přípravků: léků na předpis i volně prodejných, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky. Vedle unikátní kosmetické omlazující péče značky Quintessence, využívající jedinečných účinků rostlinných kmenových buněk proti stárnutí pokožky, se specializuje také na oblasti léčby artrózy a bolesti, traumatologie, sportovní medicíny, na terapeutická řešení potíží pohybového aparátu, imunitního systému, kožních onemocnění či neplodnosti.

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip