Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte novinku proti stárnutí – luxusní, silné omlazující céčko od Quintessence!

Vyhrajte novinku proti stárnutí – luxusní, silné omlazující céčko od Quintessence!

23.10.2017 - redakce Babinet.cz

Rychlost stárnutí lidské pleti ovlivňuje genetická výbava, vnější vlivy prostředí a především pak změny v druhé vrstvě naší kůže nazývané škára. Právě ona ztrácí s přibývajícím věkem schopnost vytvářet dostatek kolagenových a elastinových vláken, které jsou základem pevné, pružné a tím pádem i mladistvě působící pleti. S tím vším vám může pomoci silný vitamin C. Zatímco v podobě pilulky pomůže při nachlazení, ve formě  nového luxusního séra od značky Quintessence vaši pleť omladí a zpomalí její další stárnutí.

Vitamin C podporuje produkci kolagenu a je významným antioxidantem. „Buňka podpořená antioxidačním účinkem vitaminu C je odolnější a má delší životnost. A protože vitamin C stimuluje také tvorbu kolagenu, je pleť ve výsledku vypnutější, odolnější a díky rozjasnění vypadá i zdravěji,“ vysvětluje kosmetička Iveta Koukalová působící v pražských Modřanech.

Vysoce účinné antioxidační a zpevňující Serum C z exkluzivní řady Q-SkinScience od značky Quintessence je určené k omlazení pleti obličeje i pokožky těla. Obsahuje kyselinu L-askorbovou, jedinou formu vitaminu C, kterou lidské tělo dokáže přímo zpracovat.

Začněte s céčkem hned!

Právě aktuální období podzimu a také blížící se zima jsou především pro pleť obličeje velmi náročné. Venku vystavujeme obličej větru, chladu a dokonce mrazu, naopak v bytech a domech vytopenému prostředí. Pleť trpí a stárne.

„Každá pleť potřebuje na podzim a v zimě zvýšenou péči. Jinak se na ní může projevit  suchost, šupinatění, svědění či podráždění. A taková pleť pochopitelně vykazuje známky rychlejšího stárnutí, povadlosti, šedavého nádechu a často i přecitlivělosti,“ popisuje kosmetička Koukalová.

Sérum: Ano, nebo ne?

Z praxe kosmetička ví, že mnohé ženy považují používání koncentrovaných kosmetických sér za zbytečné. „Tyto ženy se však hluboce mýlí, protože pouze koncentrovaný přípravek může být skutečně účinný. V běžných krémech nenajdete potřebný vyšší obsah účinné látky,“ zdůrazňuje. A to především proto, že mnohé účinné látky se nesnesou s takovými složkami krémů jako jsou tuky, konzervanty, stabilizující látky a podobně. „Účinná látka v séru má zpravidla velmi nízkou molekulární hmotnost a jen díky tomu je schopna proniknout do pokožky a působit v její prospěch. Krémy plní funkci především ochrannou,“ doplňuje.

Serum C od značky Quintessence je vhodné pro každý věk i typ pleti. A pokud si snad myslíte, že omlazující péče je vhodná pouze pro starší ročníky, jste na omylu, opak je pravdou. „Začneme-li používat séra, koncentráty a další cílené kosmetické přípravky už ve věku kolem 25 let, budeme potížím s pletí předcházet, nikoli jen pozdě zachraňovat, co se dá,“ říká kosmetička Koukalová.

Aktuálně můžete se značkou Quintessence soutěžit o luxusní, vysoce účinné antioxidační a zpevňující sérum v ceně 1 550 korun!

Serum C od Quintessence

Luxusní, vysoce účinné antioxidační a zpevňující sérum s vitaminem C je určené k omlazení pleti obličeje i pokožky těla. Stimuluje produkci kolagenu, zlepšuje tonus a elasticitu pokožky, napomáhá k vyhlazení vrásek a strií. Jedinečná patentovaná technologie snižuje obsah vody, minimalizuje oxidaci a zajišťuje viditelný omlazující účinek. Sérum obsahuje kyselinu L-askorbovou, jedinou formu vitaminu C, kterou lidské tělo dokáže přímo zpracovat. Navíc také výtažek z okurky, který ještě dále posiluje vypnutí a zpevnění pokožky, napomáhá odstraňovat nečistoty, snižuje mastnotu a minimalizuje výskyt pórů.

Cena balení s obsahem 30 ml je 1 550 Kč, koupíte na www.quintessence.cz

Nápovědu hledejte v záložce Produkty na www.quintessence.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Smolíková - Praha

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 4 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.