Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Pozvánka do kina: Velká oříšková loupež 2

Pozvánka do kina: Velká oříšková loupež 2

24.8.2017 - redakce Babinet.cz

Pokud se vám a vašim dětem líbil film Velká oříšková loupež, v němž nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun se rozhodnou vyloupit obchod plný oříšků, aby přežili zimu, tak si nenechte ujít  Velkou oříškovou loupež 2.

Tentokrát veverčák Bručoun se svou přítelkyní mopslicí Precious a nejlepším přítelem krysákem Buddym nehladoví. Naopak si v zavřeném obchodě s oříšky, kde se usadili dopřávají oříškového obžerství. Ovšem jen do té doby než obchod z neznámých důvodů vybuchne. A tak se všechna zvířátka žijí zase pohromadě, avšak nad jejich hlavami se začínají stahovat černé mraky, když zkorumpovaný a hamižný starosta Muldoon se rozhodne z parku Svobody udělat výdělečný zábavný park Libertyland.

A tak se zvířátka v čele s Bručounem vyrážejí do nerovného boje proti buldozerům a dělníkům.

Režisér a scénárista Cal Brunker  o filmu prohlásil:

Když jsem psal a režíroval film Velká oříšková loupež 2, chtěl jsem natočit ještě skvělejší a zábavnější film, než byl ten první, a podle mě se nám nepochybně podařilo toto předsevzetí splnit. Převzali jsme postavy, které si lidé zamilovali v prvním filmu, přidali jsme další a vytvořili jsme pro ně nový strhující příběh.

Velká oříšková loupež 2 je film, který kromě toho, že pobaví, přináší také důležité poselství sounáležitosti a rovnosti. Zvířata si uvědomí, že mohou něčeho dosáhnout, až když nechají stranou to, čím se vzájemně liší, a začnou spolupracovat. V současnosti je více než kdy jindy důležité akceptovat to, čím se lišíme, a spojit své síly při řešení problémů. Jak říká pan Feng: „Jedeme v tom společně!“

Kanada / USA / Jižní Korea 2017

Žánr : animovaný

Režie: Cal Brunker

Scénář: Cal Brunker, Bob Barlen

Hrají: Will Arnett, Katherine Heigl, Gabriel Iglesias, Jeff Dunham, Maya Rudolph, Jackie Chan, Bobby Cannavale, Peter Stormare, Isabela Moner

Trailer: http://www.vertical-ent.cz/klient-84/kino-78/stranka-1669/film-162873

Premiéra : 24.srpna 2017

Zdroj foto: http://www.vertical-ent.cz

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip